Trenuj nocą, czyli zdobywaj formę przez całą dobę

2015-06-19 10:00:00 (ost. akt: 2016-02-17 11:38:01)

Podziel się:

To taki pierwszy w Olsztynie klub otwarty 24 h od poniedziałku do piątku i w weekendy: 6-22. Chcesz trenować o każdej porze dnia i nocy? To miejsce dla ciebie!

Przyjdź do klubu Planeta Formy Squash & Gym przy ul. Olimpijskiej 1 w Olsztynie. Tu czeka siłownia oraz korty do squasha.
- Chcieliśmy zaproponować coś nowego w Olsztynie, stąd pomysł, by klub był otwarty przez całą dobę i udało się - mówi Samuel Szwec, właściciel klubu. - Teraz mieszkańcy, którzy pracują do godzin nocnych nie muszą rezygnować z treningu, tylko aktywnie spędzić czas po pracy.

W sobotę Planeta Formy obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji wstęp do klubu przy Olimpijskiej jest darmowy. Na chętnych czekać będzie maraton fitness:
godz. 12 - PF Cross Challenge, prowadzący: Damian Mickiewicz, Lukasz Ilczuk
godz. 14 - Body Shape, instruktorka: Anna Kaim
godz. 15 - Power Body Pump, Ania Kaim
godz. 16- 16.30 i 16.30-17 - Jumping Fitness, trenerki: Patrycja Koper, Patrycja Wieczorek
godz. 17- 19 - Zumba, prowadzący: Patrycja Wieczorek, Michał Młyński .
... a także zawody sprawnościowe, kącik porad kosmetycznych oraz fizjoterapeutycznych, również atrakcje dla dzieci.

- Urodzinowe życzenie? Zależy nam na tym, by wyciągnąć ludzi z domu. By byli bardziej aktywni, dlatego też organizujemy wiele imprez niekomercyjnych. Chcielibyśmy, by olsztynianie więcej się ruszali. Sami jesteśmy aktywni i taką formę spędzania wolnego czasu promujemy - dodaje Samuel Szwec.


SQUASH
Chcecie spalić trochę kalorii i poczuć się lepiej? Przyjdźcie i zagrajcie w squasha. Tu macie do dyspozycji 4 profesjonalne korty zapewniające zwiększenie satysfakcji sportowej zawodników. Okazuje się, że ten sport może przynieść wiele korzyści naszemu zdrowiu. 30- minutowa gra pozytywnie wpływa na poprawę pracy serca i płuc. Poza tym bycie w ruchu prowadzą do zwiększenia wytrzymałości i siły.

CROSS GYM
Profesjonalnie wyposażona, wnętrza wykończone w wysokim standardzie oraz niebanalne widoki na jezioro Ukiel. Całość tworzy idealne miejsce dla osób pragnących mieć możliwość odbycia treningu zarówno na siłowni, jak i na zewnątrz. Wyposażenie siłowni ukierunkowane jest pod kątem dwóch dziedzin treningowych: treningu funkcjonalnego, a także treningu crossfit.

CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJ
to miejsce, w którym nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale także oddasz się chwilom relaksu. CRS to świetnie wykwalifikowana kadra rehabilitantów, którzy korzystają z najnowocześniejszych metod zarówno w zakresie diagnostyki, jak i terapii dysfunkcji narządu ruchu. Oferujemy pomoc w zakresie korekcji wad postawy, analizy ruchu i korekcji pod kątem kontroli motorycznej, rehabilitacji po urazach, również związanych z uprawianiem różnych dyscyplin sportowych.
www.rehabilitacja-pf.pl


ul. Olimpijska 1, 10-900 Olsztyn
tel. 89-527-12-03, wew.303
ukiel@planetaformy.pl
Jesteśmy dla Was
24 godziny na dobę!
pn.-pt. 24 h
weekend 6.00-22.00


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB