Odzyskajcie wiarę w siebie!

2015-06-29 10:59:14 (ost. akt: 2016-02-17 13:40:27)

Podziel się:

Chcecie popracować nad swoją sylwetką? Nie ma problemu! Pomogą wam w tym trenerzy personalni z siłowni Fitness Park w Olsztynie.

To miejsce, w którym spotykają się ludzie dbający o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Poznajcie siłownię Fitness Park z Olsztyna. Tu na was czekają instruktorzy, a wśród nich Bogdan Nowakowski, olsztyński kulturysta, wicemistrz świata weteranów.
- Zapraszam do mojej siłowni przy ul. Marka Kotańskiego 2 w Olsztynie. Tu olsztyniacy mogą liczyć na wyszkoloną kadrę i na moje osobiste doświadczenie. Bez problemu stworzymy plan ćwiczeń i dla pani, i dla pana, a także dostosujemy dietę. Każdy zredukowany kilogram niechcianego tłuszczyku z pewnością nie tylko wysmukli waszą sylwetkę, ale także poprawi humor. Już dziś rozpocznijcie treningi, by wasze ciało zyskało jędrność i nabrało odpowiedniego kształtu. My pomożemy w osiągnięciu wymarzonych celów - zapewnia Bogdan Nowakowski.

Czerwony demon na barki czy brama CrossFitowa, która wyrzeźbi wasze ciało. Na tych maszynach poćwiczycie w celu zwiększenia masy mięśniowej. Nie brakuje też sztangi i hantli do podnoszenia. Tak wyposażona siłownia z wysokiej klasy sprzętem sprawi, że zrealizujecie każdy plan treningowy, po którym uzyskacie imponujące efekty.
- Tu także oprócz sprzętu siłowego znajdziecie maszyny aerobowe, czyli rowerki i bieżnie mechaniczne, które pomogą spalić kalorie. Wśród nich jest perełka dla tych, którzy lubią się zmęczyć. Specjalna bieżnia dla biegaczy marki Nautilus. Trzeba ją wypróbować, odważnym będziemy ochoczo kibicować! - zachęca kulturysta.

Jaka powinna być kolejność ćwiczeń?
- Układ jest prosty. Zawsze należy zacząć od rozgrzewki, a potem przejść do maszyn na ćwiczenia siłowe. Te warto wykonać na różne partie mięśni. Ci co chcą robić masę, powinni wykonać ich mniej, ale z większym ciężarem. Natomiast osoby, którym zależy na zmniejszeniu wagi, powinny ćwiczyć z mniejszym obciążeniem, ale powinny wykonać więcej powtórzeń. Chodzi o to, by spalić jak najwięcej kalorii, a przy okazji solidnie się zmęczyć. Ćwiczcie 2 razy w tygodniu po godzinie, a efekty przyjdą same - kończy Bogdan Nowakowski.

Fitness Park
Siłownia - Treningi - Personalne - Dieta i suplementy
Bogdan Nowakowski
ul. Marka Kotańskiego 2
885 600 206

Kiedy można ćwiczyć?
pn.-pt. godz. 10-22
sobota godz. 10-18, niedziela godz. 10-16
www.facebook.com/fitnessparkolsztyn

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB