Endomondo

2015-07-21 12:00:00 (ost. akt: 2015-08-03 11:14:10)

Autor zdjęcia: flickr.com

Podziel się:

Ile razy byliście ciekawi swoich sportowych osiągnięć ? Ile razy nie mogliście tego robić bez specjalnego miernika? Jeśli macie swojego smartfona, nie będzie to już dłużej problemem!

Do podstawowych funkcji programu zalicza się rejestrowanie aktywności fizycznej użytkownika. Można tu sprawdzić ile przebiegliście, ile kalorii spaliliście, ile czasu poświęciliście na aktywność i wiele innych. Aplikacja posiada jeszcze wiele intuicyjnych udogodnień takich jak informacje głosowe czy Peptalk - wasi znajomi mogą wam pisać krótkie teksty, które otrzymacie po kilku sekundach. W każdej chwili możecie sprawdzić historię treningów. Każdy z nich jest analizowany.

Aplikacja bazuje na na układzie GPS. Wykorzystuje również Google Mapy do przedstawienia waszej trasy. Jeśli macie jakieś dodatkowe czujniki np. Apple Watch, będziecie mogli ”sparować” urządzenie i cieszyć się dodatkowymi możliwościami. Program współpracuje z serwisami społecznościowymi, więc możecie się chwalić przed znajomymi oraz z nimi konkurować. Endomondo samo tworzy sieć społecznościową ludzi zainteresowanych powadzeniem aktywnego stylu życia. Ciekawą możliwością jest ustawianie sobie wyzwań oraz celów. Aplikacja oferuje dostęp premium w której posiada się rozszerzony dostęp do niektórych funkcji, a co najważniejsze - blokuje reklamy.

Podsumowując, Endomondo jest bardzo przydatną aplikacją dla ludzi aktywnych, czyli dla was skoro znaleźliście się na tej stronie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB