Fizjoterapeuci i trenerzy w akcji. FILM!

2015-09-11 12:06:43 (ost. akt: 2016-02-18 10:51:38)

Podziel się:

Jednorazowa konsultacja fizjoterapeuty, analiza techniki biegu, zajęcia sportowe i ćwiczenia na odnowionej siłowni — to wszystko podczas otwartych dni w „Biernat. Rehabilitacja + Sport”. Centrum znajduje się na terenie Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

Na chętnych czekają trzy formy treningu: funkcjonalny, atletyczny oraz kettlebells. Pierwszy ma poprawić stabilizację i mobilność, dzięki czemu przygotujemy się do aktywności czy to życiowych czy sportowych. Nad wszystkim czuwać będzie trener fizjoterapeuta. Drugi natomiast to trening zawierający w sobie elementy podnoszenia ciężarów, plyometryki oraz ćwiczeń z własną masą ciała – wzorowany na popularnym ostatnio treningu CrossFit. Dzięki niemu popracujecie nad sprawnością motoryczną oraz swoim wyglądem. Kettlebells natomiast to ćwiczenia ze stalowymi odważnikami. Dzięki nim nabierzecie siły, szybkości i poprawicie gibkość. Zajęcia są dla wszystkich bez względu na wiek i płeć. Tu także skorzystacie z odnowionej siłowni i z indywidualnych spotkań z fizjoterapeutami.

Odwiedźcie Centrum Biernat. Rehabilitacja + Sport podczas Dni Otwartych, które trwają do 12 września (ul. Bydgoska 33 na terenie Olsztyńskiej Szkoły Wyższej).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Paulina #1812831 | 88.156.*.* 11 wrz 2015 15:10

    Świetny materiał

    ! - + odpowiedz na ten komentarz