deepWORK, FATburn i SIX PACK. Nowe zajęcia w Kinetic Fitness Club

2015-09-14 12:00:00 (ost. akt: 2016-02-18 10:52:27)

Autor zdjęcia: mat. prasowy/Kinetic

Podziel się:

Nie ma co się lenić, warto poznać zajęcia, które po wakacjach zagościły w Olsztynie. Oto trzy nowości w Kinetic Fitness Club!

deepWork to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego. Jest atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Poznajcie go!

Na czym to polega?
Coś dla ciała, coś dla duszy! To energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe. Polega na doborze ćwiczeń i serii treningowych w taki sposób, aby zapewnić mięśniom wszechstronny rozwój pod względem masy, gęstości i kształtu. Udowodniono naukowo, że trenowanie metodą holistyczną pobudza do pracy znacznie większy procent mięśni niż tradycyjne ćwiczenia siłowe. Fanom spinningu i innych podobnych form treningu deepWORK™ oprócz ich ulubionych faz energetycznych i dynamicznych oferuje balans, równowagę i wyciszenie. Dla osób na co dzień ćwiczących formy mentalne jest doskonała możliwością popracowania nad kondycją – łączy spokojny początek i relaksację na końcu zajęć z dynamicznymi sekwencjami ćwiczeń funkcjonalnych w głównej części treningu.

* trening jest dla każdego, zajęcia są grupowe
* można wybrać odpowiednią dla siebie wersję ćwiczenia
* fani bodyART na pewno się w nim odnajdą, typowe ćwiczenia z bodyART występują w rozgrzewce i stretchingu, środek to trening funkcjonalny z super dodatkiem płynności ruchu
*ćwiczenie z własnym ciężarem ciała da ci mocne i zarysowane mięśnie, a część mentalna pozwoli się wyciszyć i zregenerować.


INTENSE FATBURN - to trening, który się spodoba wszystkim, którzy na co dzień walczą z niepotrzebnymi kaloriami. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Na czym polega?
To będzie efektywne spalanie tłuszczu. Zajęcia polegają na intensywnym, interwałowym wysiłku - sprinty, burpee, podskoki przeplatane elementami treningu tlenowego, jak np. trucht w miejscu. Treningi odbywa się zarówno z wykorzystaniem podstawowego sprzętu, jak i z ciężarem własnego ciała. Celem zajęć jest maksymalne wykorzystanie EPOC (Excess Post-exercise oxygen consumption), czyli zmuszenie organizmu do palenia dodatkowych kalorii nawet do 36 h po zakończonym treningu - efektem czego jest tracona w bardzo szybkim tempie tkanka tłuszczowa. Fajne, prawda?


Kolejna nowość w Kinetic Fitness Club to SIX PACK ‘30.

Na czym to polega?
To trening modelujący brzuch, uda i pośladki łączący ćwiczenia klasyczne z elementami programu TRX. Zajęcia oparte o najskuteczniejsze ćwiczenia i metody wzmacniania mięśni brzucha przy pomocy podwieszanych lin. Tu poprawicie swoją siłę, wytrzymałość, mobilność i równowagę. Będzie może krótko, bo trening trwa 30 minut, ale za to bardzo intensywnie! Nie ma na co czekać, wybierzcie się na te zajęcia!


Kinetic Fitness Club
* Piłsudskiego 44 a, Olsztyn
poniedziałek-piątek 6.30-22
sobota 9-18
niedziela 9-16

* Tuwima 26, Olsztyn
poniedziałek-piątek 6.30-22
sobota 8-21
niedziela 9-21

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB