Nagrajcie film, sprzęt dla szkoły czeka

2015-10-30 18:59:53 (ost. akt: 2015-11-15 12:14:12)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Uwaga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie. Ten konkurs skierowany jest właśnie do WAS! Nagrajcie film i zgłoście się do „Freakintraining school”!

W Waszej szkole sport to sama przyjemność? Uwielbiacie grać w piłkę, biegać, pływać? A może przyjemność sprawia wam fitness czy taniec? Nagrajcie film o aktywności w waszej szkolnej społeczności i pokażcie nam, jaką sprawia wam radość. Na konkursowe zgłoszenia czekamy już dziś!

W konkursie mogą wziąć udział szkoły z Warmii i Mazur zgłoszone przez nauczyciela/dyrekcję placówki. Pliki video nagrajcie na płytę CD i przyślijcie ja pocztą pod adres: Fit nie Fat, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie linka z dostępem do filmu na YouTube.com na maila:kontakt@fitniefat.pl. Zgłoszenie jest jednoznaczne z tym, że szkoła posiada zgody rodziców/opiekunów prawnych na wykorzystanie wizerunku dzieci i wszystkich innych osób występujących w filmie.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (dyrektora placówki/nauczyciela),
- film o długości do 2 minut z planszą i wyłącznie z utworami muzycznymi, do których uczestnik posiada prawa;
- krótki opis dotyczący przygotowania filmu, obsady i pomysłu
- akceptację postanowień regulaminu;
- numer telefonu do kontaktu.


Szkoła, która zostanie laureatem naszego konkursu otrzyma nagrodę: sprzęt sportowy i wyposażenie sali gimnastycznej dla szkoły. Jej fundatorem jest Michelin Polska SA w Olsztynie.
— Wspieranie rozwoju lokalnych społeczności w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia to jeden z obszarów naszej odpowiedzialności społecznej — mówi Ewa Czarnecka, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych w Michelin. — Skupiamy się szczególnie na projektach sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży. Dlatego akcja "Freak in Training" ze swoim pozytywnym przesłaniem świetnie wpisuje się w nasze programy społecznościowe. Pamiętajmy, że ruch wzmacnia młody organizm, wyrabia kondycję, przystosowuje do wysiłku, współzawodnictwa czy podejmowania ryzyka. Dziś zachęcamy szkolne społeczności do korzystania z różnych form rekreacji.

Regulamin - kliknij


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB