Drugi bieg CITY TRAIL w Olsztynie już 7 listopada

2015-11-04 10:16:30 (ost. akt: 2015-11-04 10:25:39)

Autor zdjęcia: CITY TRAIL

Podziel się:

Już w najbliższą sobotę nad Jeziorem Długim odbędzie się drugi w tym sezonie bieg w ramach cyklu CITY TRAIL.

Ogólnopolski cykl biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, czyli 5 km nad Jeziorem Długim rozpoczął się w tym sezonie w pierwszy weekend października. W najbliższą sobotę odbędzie się już drugi bieg w Olsztynie. Cały czas jest jeszcze szansa na wykupienie karnetu obejmującego wszystkie zawody w edycji – trzeba się jednak zapisać przez internet najpóźniej do końca dnia w środę, 4 listopada. Rejestracji można dokonać w dwojaki sposób: zapisując się na stronie http://citytrail.pl/login i płacąc za pomocą elektronicznego systemu.

Cykl CITY TRAIL jest obecny w Olsztynie już od trzech lat. Trasa zawodów jest niezmienna – zawodnicy startują na dystansie 5 km nad Jeziorem Długim. W sezonie jest sześć biegów, a żeby otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody trzeba pobiec co najmniej w czterech. Co ważne w zawodach nie ma limitu czasu, a to oznacza, że wystartować może każdy – nawet początkujący biegacz. W ramach imprezy organizowane są także zawody dla dzieci i młodzieży – CITY TRAIL Junior - na dystansach od 300 m do 2 km. Zapisy dla młodych sportowców odbywają się na stronie www.citytrail.pl (rejestracji dokonuje rodzic lub opiekun) oraz w dniu imprezy w biurze zawodów.

W październikowym biegu wystartowało 306 osób oraz 89 dzieci. W biegu głównym zwyciężyli: Monika Jackiewicz – najlepsza zawodniczka poprzedniej edycji oraz Artur Olejarz – rekordzista trasy. Wynik Moniki to 18:57, a Artura – 15:35. Terminy kolejnych imprez CITY TRAIL nad Jeziorem Długim to 5 grudnia, 16 stycznia, 13 lutego, 12 marca.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB