To była eksplozja energii. Nietypowy WF w Mrągowie

2015-11-17 15:45:24 (ost. akt: 2015-11-23 13:54:35)

Autor zdjęcia: MN

Podziel się:

Była zumba, był trening funkcjonalny. W Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie odbył się trening w ramach akcji "FIT - Freak In Training". Poprowadziła go Patrycja Polakowska, trenerka fitness z Olsztyna.

O tym, że sport to zdrowie raczej nie trzeba już nikogo przekonywać, ale dzieci i młodzież wciąż potrzebują naszego wsparcia, zachęty i autorytetu. Dlatego właśnie wciągamy kolejne szkoły do naszej akcji "FIT - Freak In Training". Tym razem wraz z trenerką fitness, Patrycją Polakowską odwiedziliśmy uczennice z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, by zaszczepić w nich trochę pasji i miłości do ruchu. I gorąco wierzymy w to, że udało nam się tego dokonać.
Dziewczyny miały tego dnia okazję przeżyć niezwykłą lekcję wychowania fizycznego i wypróbować swoich sił na zajęciach fitness. Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na trening, który miał na celu pobudzić wszystkie partie mięśni uczestniczek zajęć. Choć nie wszystkie ćwiczenia były wykonywane z łatwością to sprawiały ogromną satysfakcję. Dziewczyny skończyły trening naładowane pozytywną energią i, jak się wydaje, pełne gotowości na dalsze wyzwania.
Monika PacekKomentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB