Pokażcie, że jesteście aktywni, nagrody czekają na was!

2015-11-25 10:41:34 (ost. akt: 2015-11-25 10:47:14)

Podziel się:

Akcja „FIT — Freak In Training” to nie tylko zajęcia z mistrzami sportu, sztuk walki czy trenerami personalnymi w szkołach. To także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jeden jest dla uczniów, drugi - dla szkół. Zgłoście się już dziś!

Uwaga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie. Ten konkurs skierowany jest właśnie do was! Nagrajcie film i zgłoście się do „Freakintraining school”! W waszej szkole sport to sama przyjemność? Uczniowie uwielbiają grać w piłkę, biegać, pływać? A może przyjemność sprawia im fitness czy taniec? Nagrajcie film o aktywności w waszej szkolnej społeczności i pokażcie nam, jaką radość sprawia wam sport. W konkursie mogą wziąć udział szkoły z Warmii i Mazur zgłoszone przez nauczyciela/dyrekcję placówki. Pliki wideo nagrajcie na płytę CD i przyślijcie je pocztą pod adres: Fit nie Fat, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie linka z dostępem do filmu na YouTube.com na maila: kontakt@fitniefat.pl.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
— nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (dyrektora placówki/nauczyciela),
— film o długości do 2 minut z planszą i wyłącznie z utworami muzycznymi, do których uczestnik posiada prawa;
— krótki opis dotyczący przygotowania filmu, obsady i pomysłu
— akceptację postanowień regulaminu;
— numer telefonu do kontaktu.


W tym konkursie nagrodą jest sprzęt sportowy i wyposażenie sali gimnastycznej dla szkoły ufundowane przez firmę Michelin Polska S.A. w Olsztynie.
— Skupiamy się szczególnie na projektach sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży, dlatego też akcja „Freak in Training” ze swoim pozytywnym przesłaniem świetnie wpisuje się w nasze programy społecznościowe — mówi Ewa Czarnecka, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych w Michelin. — Dziś zachęcamy szkolne społeczności do korzystania z różnych form rekreacji.

Kolejna propozycja skierowana jest tylko do uczniów. Waszym nieodłącznym gadżetem jest telefon komórkowy z aparatem, więc wykorzystajcie go już dziś i zróbcie aktywną sweet focię. Pokażcie, że sport nie jest wam obcy, że ćwiczycie, trenujecie, po prostu ruszacie się. Na autorów najlepszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody. Zdjęcie wyślijcie mailem: kontakt@fitniefat.pl. Nie zapomnijcie napisać swoich danych: imię, nazwisko i wiek dziecka, imię i nazwisko rodzica oraz numer telefonu do kontaktu. Dodajcie też zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby konkursu oraz zaakceptujcie postanowienia regulaminu. Na fotografie czekamy do 9 maja 2016 roku. Nie zwlekajcie, zgłaszajcie się!

„FIT— Freak In Training” to wyjątkowa akcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przekonujemy Was, że warto być aktywnym fizycznie i zdrowo się odżywiać. Dlatego też organizujemy w szkołach na Warmii i Mazurach specjalne treningi. Te nietypowe lekcje prowadzą znani sportowcy i trenerzy personalni. Przed nami dwa kolejne. Tym razem sprawdzimy kondycję uczniów ze szkół podstawowych w Kętrzynie oraz w Piszu. Do zobaczenia!
mn


Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc #1897478 | 31.135.*.* 4 sty 2016 07:01

    Do kiedy jest termin wysyłania fimów na konkurs Freakintraining school?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz