IŁAWSKI PÓŁMARATON DOCENIONY

2016-02-03 09:26:48 (ost. akt: 2016-02-03 10:11:52)

Autor zdjęcia: http://www.maraton-ilawa.pl/

Podziel się:

W nocy z piątku na sobotę zakończyło się głosowanie na najlepsze imprezy biegowe 2015 roku.
Wśród 344 kandydatur ostatecznie sklasyfikowanych zostało 179 biegów. V Iławski Półmaraton zajął czwarte miejsce w kategorii Półmaratony Kameralne (poniżej 1000 uczestników), w której rywalizowało 46 kandydatur. Poza tym największa i najbardziej rozpoznawalna iławska impreza sportowa była siódma w klasyfikacji "Biegi duże 500-999 uczestników" (77 zgłoszonych kandydatur) oraz czwarta w kategorii "Miasta 25 000 - 100 000 mieszkańców" (69 kandydatur). Iławski Półmaraton był jedynym biegiem z województwa warmińsko-mazurskiego sklasyfikowanego w tym plebiscycie. Paweł Hofman, dyrektor iławskiej imprezy, nie kryje radości z wyróżnienia. - Maratony Polskie to najważniejszy i najpoważniejszy w naszym kraju portal traktujący o biegach, stąd też bardzo doceniamy to wyróżnienie - mówi Hofman. - Gdybyśmy może za pomocą mediów społecznościowych bardziej zabiegali o poparcie, to pewnie wynik Iławskiego Półmaratonu byłby jeszcze lepszy. Nam jednak przede wszystkim zależało na rzetelnej i obiektywnej ocenie naszej imprezy przez ludzi, którzy na bieganiu i imprezach biegowych po prostu się znają - dodaje iławski trener lekkoatletyki, który oprócz półmaratonu wraz z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji organizuje także mityng skoku wzwyż Kaper Cup.
..........................................................................................................................................................................................................................................................................
Informacje o VI Iławskim Półmaratonie, m.in. regulamin i terminy otwarcia internetowego systemu zgłoszeń, będzie można znaleźć od 1 marca na portalu www.maraton-ilawa.pl. Nieoficjalnie wiadomo, że w tym roku szykują się niezwykłe atrakcje i nagrody.
zico

Komentarze (0)

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB