Trenuj i dbaj o to, co jesz! Cel jest jeden - zdrowie!

2016-02-22 10:36:52 (ost. akt: 2016-02-22 12:50:04)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Zdrowy styl życia stał się modny. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, a życie stanie się przyjemniejsze. Dbajcie o dietę i aktywność fizyczną. Odpoczywajcie i śpijcie 6-8 godzin na dobę, a wasze samopoczucie się polepszy i unikniecie wielu chorób.

Ruch to zdrowie, więc nie unikajcie go. Czy masz osiemnaście lat czy sześćdziesiąt, aktywność jest wskazana. Dotyczy to pań i panów.
— Warto dbać o siebie od najmłodszych lat, to z pewnością na starość zaprocentuje — mówi Jerzy Polakowski, właściciel klubu Body Perfect w Olsztynie. — Siedzenie czy leżenie na kanapie przed telewizorem i niezdrowa dieta mogą jedynie doprowadzić do nadwagi, a nawet otyłości i wielu chorób naszego organizmu. Mięśnie wówczas obrastają w tłuszcz, brakuje nam chęci do życia. Tak nie można funkcjonować. Jak przedłużyć sobie życie? To proste! Trzeba się ruszać i mieć zbilansowaną dietę. Brakuje nadal tej świadomości, że takie zmiany są potrzebne. Dlatego warto odwiedzić nasz klub. Codziennie potrzebujemy co najmniej 30-45 minut aktywności fizycznej. Nie wiecie, jak ćwiczyć? W Body Perfect propozycji zajęć jest sporo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czy to grupowe, czy też indywidualne z trenerem personalnym. Do tego siłownia dla chętnych.

— Każda nowa osoba, która przychodzi do nas, ma robione pomiary, rozmawiamy z nią o jej stylu życia i dopiero po takim wywiadzie uzgadniane są z instruktorem ćwiczenia i proponowana jest dieta. Wszystko po to, by osiągnąć wymarzony cel — zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę. Pamiętamy też, że klienci borykają się z innymi problemami, więc podchodzimy do każdego indywidualnie. Zmieniamy nawyki żywieniowe, pomagamy wprowadzić produkty, które mają służyć organizmowi. Mamy produkty dietetyczne, witaminy i minerały oraz odżywki. Wprowadziliśmy też zdrowe pieczywo, więc gdy szukacie np. chlebka na domowym zakwasie z dodatkiem siemienia lnianego i ziaren słonecznika czy batonów energetycznych, zajrzyjcie do nas — zachęca właściciel klubu i dodaje: — Wiemy też, jak ważna jest aktywność fizyczna dla seniorów. Dlatego też dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Trzeciego Wieku przygotowaliśmy ćwiczenia dostosowane do wieku uczestników, by jak najdłużej mogli cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.

Body Perfect prowadzi też co roku akcję „Odchudzamy Olsztyniaków”. Uczestnicy metamorfozy są pod stałą opieką specjalistów. Cel jest jeden — zrzucić jak najwięcej kilogramów. Przed nami tegoroczna edycja, która ruszy już w kwietniu.

Jesteśmy na Facebooku. Polub NAS -kliknij!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB