Bieg na Dzień Kobiet. Ćwicz z trenerami!

2016-03-01 10:00:00 (ost. akt: 2016-03-01 10:49:11)

Autor zdjęcia: GC/PG

Podziel się:

Każda okazja jest dobra, by pobiegać. Dzień Kobiet w szczególności. Zachęcamy wszystkie panie do aktywnego świętowania 8 marca! Przyjdźcie nad Jezioro Długie i potrenujcie z nami. Panowie też mogą wam towarzyszyć.

W Dzień Kobiet Olsztyn zaszaleje. W stolicy regionu będzie rządził bieg. Już dziś zaplanujecie w swoim kalendarzu, że 8 marca spotykacie się z nami! Redakcja bezpłatnego magazynu „Fit nie Fat” zaprasza na godz. 18 na trening biegowy nad Jeziorem Długim.
- Chcemy, aby ten dzień był szczególnie wyjątkowy i pozostawił w nas wszystkich trwały ślad. Przygotowaliśmy trening z ekspertkami w dziedzinie biegu. Aktywność jest teraz w modzie i my chcemy nią zarażać, stąd pomysł na akcję. Bądźcie zdrowo zabiegane! Zapraszamy panie w każdym wieku. Trening będzie dostosowany do możliwości uczestniczek. Oczywiście panowie też moga z nami biec - zachęca Selena Popławska, inicjatorka akcji.

Trening odbędzie się pod czujym okiem ekspertów. Elżbieta Cieśla z Olsztynka i jej mąż Jarosław mają na koncie udział w maratonach i wspólne sukcesy w ogólnopolskich biegach. Znani są jako Biegające Małżeństwo. Dla nich bieganie to pasja, którą dzielą się z innymi. Magdalena Mielnik natomiast to czołowa polska triathlonistka. Medalistka mistrzostw Europy. Jej cel to Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
- Jest święto, więc muszą być także prezenty i tych nie zabraknie. Chętne na przygodę? Musicie z nami być – kończy Selena Popławska.
mn

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB