Kortowo na sportowo. Zmierzcie się z treningiem crossfit

2016-03-10 15:27:44 (ost. akt: 2016-03-11 14:46:07)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Chcą, by aktywność towarzyszyła im systematycznie, dlatego też wystartowali z projektem "Kortowo na sportowo". Olsztyńscy studenci co niedziela mierzą się ze swoimi słabościami i dążą do wysportowanej sylwetki. Zapraszają też mieszkańców Olsztyna.

W grupie ćwiczyć lepiej, bo sąsiad zawsze zmotywuje do działania. Dlatego też studenci z Olsztyna spotykają się co niedziela na sali sportowej, by poćwiczyć i poczuć się lepiej.

- Dla wszystkich zainteresowanych zdrową odmianą swojego życia – by rozwijać się w dziedzinie sportu Samorząd UWM oferuje taką okazję każdej niedzieli - informuje Patryk Ratajczak, rzecznik prasowy Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie. - W hali sportowej UWM o godz. 18.30 będziemy zbierać się tłumnie i realizować różnorodne treningi – począwszy od zumby na rozgrzewkę, zmagając się z wyczerpującymi kombinacjami crossfit, by na końcu odetchnąć głęboko przy rozciąganiu.

"Kortowo na sportowo" to kompleksowy program dla początkujących i zaawansowanych. Trening trwa dwie godziny. Akcja jest skierowana także do mieszkańców Olsztyna. Podejmijcie wyzwanie już w tę niedzielę, 13 marca zmierzcie się z treningiem Crossfit i Tomaszem Gajdą z Crossfit Olsztyn oraz #cruncheszchallenge - to będzie 100 brzuszków na dobicie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB