Biegiem po medale. Zapisz się na cykl

2016-03-15 10:00:24 (ost. akt: 2016-03-15 10:08:24)
Tak wyglądają medale o jakie będą walczyć zawodnicy w cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Wszystkie stworzą taką układankę

Tak wyglądają medale o jakie będą walczyć zawodnicy w cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Wszystkie stworzą taką układankę

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Podziel się:

Zmierzcie się ze swoimi słabościami, pokonajcie siebie. Grand Prix Granicy Warmii i Mazur to cykl sześciu biegów, które odbędą się w sześciu miejscach naszego regionu. Trwają już zapisy.

Na początek biegacze spotkają się w Wólce Orłowskiej koło Nidzicy na Biegu Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica, który odbędzie się 26 marca. Na liście startowej jest już prawie 100 zawodników. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 12, o 11 natomiast odbędzie się rywalizacja dla dzieci.

- Do biegu może zgłosić się dosłownie każdy, kto ukończył 18 lat, a nawet biegacze w wieku 16 lat za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Każdy powalczy indywidualnie o medal do kolekcji. Mamy też klasyfikację zespołową i dla najlepszych 6 zespołów puchary. Mamy nadzieję, że cykl spodoba się i zobaczymy się z zawodnikami na każdym z sześciu biegów - mówi Wojciech Kopeć, organizator imprezy.
Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km.
- Będziemy biec po terenie Tęczowego Łowiska - informuje Wojciech Kopeć, organizator biegów. - Trzeba będzie maksymalnie w ciągu godziny przebiec 2 razy dużą pętlę po 1900 m w koło dużego łowiska z małymi oczkami i raz małą - tylko w koło łowisk (1200 m).

Kolejny bieg to Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Odbędzie się on 23 kwietnia w Butrynach. Start biegu głównego zaplanowany jest na godz. 13, a ten łatwiejszy dla dzieci na godz. 14. Opłata startowa do 1 kwietnia będzie wynosiła jedyne 20 zł.
- To będzie 5 kilometrowa trasa crosowa, wymagająca, ale malownicza. Zapewniamy Was, że atrakcji będzie dużo, więc gwarantujemy, że na nudę na pewno nie będziecie mogli narzekać. Zapraszamy na nasze biegi, medale czekają - dodaje Wojciech Kopeć.
Zgłoszenia na biegi przyjmowane są przez stronę www.projektigrzyska.pl.
mn


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB