Ponad 150 biegaczy zapisanych. Bieg Tęczowe Łowisko już w sobotę

2016-03-22 14:51:01 (ost. akt: 2016-03-22 15:12:58)

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Podziel się:

Dokładnie 151 biegaczy zapisało się na Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica. Już w sobotę rusza cykl Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Biegacze spotkają się w sobotę, 26 marca w Wólce Orłowskiej koło Nidzicy na Biegu Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 12, o 11 natomiast odbędzie się rywalizacja dla dzieci.
- Przypominamy, że będzie jeszcze możliwość zapisania się na bieg w dniu zawodów w biurze d 9:30 - informują organizatorzy akcji i dodają: - Na liście zawodników znaleźli się, m.in. Aleksandra Lisowska (wicemistrzyni Polski w Półmaratonie 2014 rok), Paweł Pszczółkowski, Mariusz Dembowski, Piotr Kamiński (jedni z najlepszych biegaczy w naszym regionie), Daniel Mikielski (zawodnik z życiówką na półmaraton 1:11). Zapowiada się ciekawa rywalizacja w zawodach na wszystkich szczeblach.
- Będziemy biec po terenie Tęczowego Łowiska - informuje Wojciech Kopeć, organizator biegów. - Trzeba będzie maksymalnie w ciągu godziny przebiec 2 razy dużą pętlę po 1900 m w koło dużego łowiska z małymi oczkami i raz małą - tylko w koło łowisk (1200 m).
Kolejny bieg to Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Odbędzie się on 23 kwietnia w Butrynach. Nie zwlekajcie, zapiszcie się już teraz na ten bieg - kliknij!
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur to cykl sześciu biegów, które odbędą się w sześciu miejscach naszego regionu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB