Podejmij wyzwanie! Zadbaj o zgrabną sylwetkę!

2016-03-29 12:50:22 (ost. akt: 2016-06-24 10:20:44) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Autor zdjęcia: mat. organizatora akcji

Święta Wielkanocne już za nami. Czas zadbać o siebie, pozbyć się zbędnych kilogramów. Rusza akcja "Odchudzamy Olsztyniaków". Zapisz się już dziś i poczuj się lepiej w swoim ciele.

Postaw sobie cel i dąż do niego. Pomogą Ci w tym instruktorzy Body Perfect. Przed Tobą 90 dniowy program metamorfoz.
- Już po raz piaty organizujemy akcję „Odchudzamy Olsztyniaków” - mówi Joanna Niemotko z Body Perfect w Olsztynie. - Każda edycja ma za zadanie wspierać oraz rozpowszechniać aktywny i zdrowy tryb życia wśród mieszkańców Olsztyna. Mamy doświadczenie i trenerów, którzy pomogą uczestnikom akcji dotrzeć do celu. Gwarantujemy treningi i pomoc w zmianach nawyków żywieniowych. Wystarczy tylko odważyć się, zrobić krok i zapisać się do naszej akcji.

Zapisy do akcji już trwają! Wystarczy skontaktować się z Body Perfect (Olsztyn, ul. Kętrzyńskiego 5). Zrób także zdjęcie swojej obecnej sylwetce w odzieży sportowej: kobiety - w czarnej bluzce i legginsach lub dresach, mężczyźni - w czarnej koszulce i spodenkach. Metamorfozy rozpoczną się już 2 kwietnia, więc czasu na zgłoszenie nie jest dużo.

Przed Tobą 5 kroków, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki. Na początek obierz sobie realny cel. Po drugie podczas akcji ćwicz systematycznie. Do wyboru masz zajęcia grupowe i indywidualne na siłowni. Instruktorzy są do Twojej dyspozycji. To oni przygotują Ci plan treningowy. Po trzecie - dieta. Odżywiaj się zdrowo. Dietetyk kliniczny już czeka. Koniec z fast foodami, chipsami, żywnością przetworzoną, słodyczami i objadaniem się przed snem. Brakuje Ci motywacji? Nie bój się! W grupie jest siła. To sąsiad, który będzie koło Ciebie ćwiczył zmotywuję Cię do dalszego działania. Jeśli on daje radę, to Ty też. Dawkę dobrej energii przekażą Ci także instruktorzy, którzy będą obserwować Twoje rezultaty.

Po co to wszystko? To proste! Dla osiągnięcia efektu - wymarzonego ciała i dla samego zdrowia! To inwestycja w przyszłość! Gotowy? 90 dniowy program czas zacząć! Finał akcji 1 lipca. „Odchudzanie Olsztyniaków” to nie tylko treningi i dieta. To także walka o nagrody.
- W konkursie wyłonimy dwóch zwycięzców - kobietę i mężczyznę, którzy przejdą największą metamorfozę. Nagrodą główną jest roczne członkostwo w naszym klubie. Poza tym mamy vouchery na masaże i zabiegi SPA, zabiegi kosmetyczne, odzież sportową i kompleksowy pakiet dietetyczny – dodaje Joanna Niemotko.

Wygraj zdrowie i lepsze samopoczucie! Zapisując się do akcji otrzymasz:
- pomoc i opiekę instruktorów
- korzystanie bez limitów z siłowni, zajęć zorganizowanych oraz strefy wellness: sauny, jacuzzi, słoneczna polana
- pomiary i analiza składu ciała
- warsztaty motywacyjne, żywieniowe i treningowe
- treningi plenerowe - BODY CAMP
- porady i konsultacje żywieniowe (dietetyk kliniczny - partner akcji)


Szczegóły i zapisy: www.bodyperfect.pl
Patronat medialny: "Fit nie Fat", "Gazeta Olsztyńska", "Nasz Olsztyniak"

BODY PERFECT
ul. Kętrzyńskiego 5, 10-506 Olsztyn
tel. 89 612 97 97
bodyperfect@onet.eu
http://www.klubbodyperfect.com