Zrzuć kilogramy, zgłoś się do akcji Odchudzamy Olsztyniaków

2016-03-31 12:59:24 (ost. akt: 2016-06-24 10:21:52) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. Body Perfect

Podziel się:

Chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele? Zgłoś się do Body Perfect i zapisz do akcji Odchudzamy Olsztyniaków. Trenuj z instruktorami i zmień nawyki żywieniowe!

Przed Tobą 5 kroków, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki. Na początek obierz sobie realny cel. Po drugie podczas akcji ćwicz systematycznie. Do wyboru masz zajęcia grupowe i indywidualne na siłowni. Instruktorzy są do Twojej dyspozycji. To oni przygotują Ci plan treningowy. Po trzecie - dieta. Odżywiaj się zdrowo. Brakuje Ci motywacji? Nie bój się! W grupie jest siła. Dawkę dobrej energii przekażą Ci z pewnością instruktorzy, którzy będą obserwować Twoje rezultaty.
- Do akcji zgłosiło się już 100 osób - mówi Joanna Niemotko z Body Perfect. - Cieszy taka frekwencja i to, że olsztynianie chcą być aktywni i zdrowi. Taki jest przecież cel naszego przedsięwzięcia. Nadal czekamy na chętnych. Przyjdźcie do nas osobiście lub wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. W akcji mogą brać też udział posiadacze karty Benefit oraz pozostałych kart partnerskich.

Do wakacji zostało niewiele czasu. Czas zrzucić zbędne kilogramy, popracować nad sylwetką. Zapisując się do akcji otrzymasz:
- pomoc i opiekę instruktorów
- korzystanie bez limitów z siłowni, zajęć zorganizowanych oraz strefy wellness: sauny, jacuzzi, słoneczna polana
- pomiary i analiza składu ciała
- warsztaty motywacyjne, żywieniowe i treningowe
- treningi plenerowe - BODY CAMP
- porady i konsultacje żywieniowe (dietetyk kliniczny - partner akcji)

Po co to wszystko? To proste! Dla osiągnięcia efektu - wymarzonego ciała i dla samego zdrowia! To inwestycja w przyszłość! Gotowy? 90 dniowy program czas zacząć! Finał akcji 1 lipca. „Odchudzanie Olsztyniaków” to nie tylko treningi i dieta. To także walka o nagrody.
- W konkursie wyłonimy dwóch zwycięzców - kobietę i mężczyznę, którzy przejdą największą metamorfozę. Nagrodą główną jest roczne członkostwo w naszym klubie. Poza tym mamy vouchery na masaże i zabiegi SPA, zabiegi kosmetyczne, odzież sportową i kompleksowy pakiet dietetyczny – dodaje Joanna Niemotko.

Start akcji już 2 kwietnia. Wówczas w Body Perfect odbędzie się prezentacja instruktorów, omówione zostaną zasady akcji oraz porozmawiacie z dietetykiem.

Szczegóły i zapisy: www.bodyperfect.pl
Patronat medialny: "Fit nie Fat", "Gazeta Olsztyńska", "Nasz Olsztyniak"

BODY PERFECT
ul. Kętrzyńskiego 5, 10-506 Olsztyn
tel. 89 612 97 97
bodyperfect@onet.eu
http://www.klubbodyperfect.com

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB