3, 2, 1... Start! Akcja Odchudzamy olsztyniaków ruszyła!

2016-04-02 14:22:19 (ost. akt: 2016-04-07 13:10:33)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Ruszyła piąta edycja akcji "Odchudzamy Olsztyniaków". W sobotę w Body Perfect odbyło się spotkanie warsztatowo-organizacyjne, podczas którego uczestnicy akcji dostali garść porad motywacyjnych. Przed nimi 90 dni metamorfozy.

- Najtrudniej jest zrobić ten krok i zacząć walkę ze swoimi słabościami, ale my jesteśmy od tego, by pomóc każdemu osiągnąć zamierzony cel - mówi Joanna Niemotko z Body Perfect.
Podczas sobotniego spotkania uczestnicy akcji zapoznali się podstawami treningu siłowego oraz z instruktorami, którzy będą prowadzić z nimi zajęcia. Mieli też okazję porozmawiać z dietetykiem klinicznym na temat diety i zdrowego odżywiania. To był też czas, by dokonać pomiaru i analizy składu ciała, a także skonsultować z trenerem plan treningowy.
- Do akcji zgłosiło się już stu uczestników, ale lista jest nadal otwarta. Każdy, kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów może się do nas zgłosić. Wystarczy przyjść do Body Perfect lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na naszej stronie internetowej. W akcji mogą brać też udział posiadacze karty Benefit oraz pozostałych kart partnerskich - dodaje Joanna Niemotko.
Akcja to to nie tylko treningi i dieta. To także konkurs. Kobieta i mężczyzna, którzy przejdą największą metamorfozę, otrzymają nagrody.
Szczegóły akcji: www.bodyperfect.pl