Co powiecie na nocne bieganie?

2016-04-11 12:30:01 (ost. akt: 2016-04-11 11:58:34)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Najlepiej byłoby biegać i rano i wieczorem. Tylko kto na to wszystko ma czas? Multum obowiązków, praca, rodzina, szkoła. Jeśli bieganie jest ważną częścią twojego życia to niestety, musisz dokonywać wyborów. Bieganie rano albo wieczorem?

Jeżeli wolicie biegać wieczorem, to już dziś zapraszam was na bieg nocny w Iławie na dystansie 5 km. Zupełnie Nowa Inicjatywa Biegowa na Mapie Polski, a na pewno coś nowego i niespotykanego w województwie Warmińsko-Mazurskim.

*14 maj 2016 r. – na terenie Miasta Iławy
* start biegu o godz. 22:00

.....................................................................................................................................................................................................................................................................
W biegu prawo startu mają osoby pełnoletnie. Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet na stronie www.projektigrzyska.pl do dnia 8 Maja 2016 r. do godz. 23:59 lub do dnia, w którym zapisy zostaną zakończone. W biegu może wziąć udział maksymalnie 800 zawodników. Wszyscy, którzy ukończą bieg w limicie czasowym otrzymają pamiątkowe medale. Dodatkowo organizator przewidział nagrody chociażby dla najlepszego zawodnika i zawodniczki z Polski. Pamiętajcie o tym, że każdy zawodnik musi posiadać numer startowy przypięty do koszulki z przodu na klatce piersiowej. Zawodnicy pokonujący dystans w sposób niedozwolony zostaną zdyskwalifikowani. Na czas biegu mile widzianym jest założenie otrzymanej w pakiecie startowym koszulki technicznej.
Nie czekaj do ostatniej chwili! Zapisz się już dziś i przekonaj się jakie zalety ma nocne bieganie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB