Chudnij, by poczuć się lepiej

2016-04-28 18:39:22 (ost. akt: 2016-04-28 10:45:38)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Robią to dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Ćwiczą, trzymają dietę. Ponad 120 olsztyniaków zrzuca zbędne kilogramy i uczy się zdrowego stylu życia. Trwa akcja Odchudzamy Olsztyniaków.

Najtrudniej jest zacząć i znaleźć czas na ćwiczenia, lecz oni podjęli wyzwanie i postanowili zadbać o swoje zdrowie! Zmienili nawyki żywieniowe i są aktywni. Uczestnicy akcji Odchudzamy Olsztyniaków dążą do celu, który postawili sobie na początku przedsięwzięcia.

- Chciałam odmienić swój wygląd, poczuć się lepiej w swoim ciele, dlatego też ćwiczę i zdrowo się odżywiam - mówi Anna, uczestniczka akcji. - Mój cel to 8-10 kg w dół. Zmieniłam plan treningowy. Do zajęć cardio doszły zajęcia siłowe w grupie i siłownia. Dzięki nim poprawiło się moje samopoczucie, mam lepszą kondycję i widzę pierwsze efekty. Spadło parę kilo i w centymetrach jest mniej, co mnie cieszy. Odżywiam się zgodnie z zaleceniami dietetyka. W czasie konsultacji okazało się, że dostarczam organizmowi za mało kalorii, więc ten je magazynował, a nie spalał. Najtrudniej było mi się przełamać przy niektórych ćwiczeniach. Mam problemy z biodrem, jednak moja trenerka, którą wybrałam sobie na opiekuna, przekonała mnie, że muszę je wykonywać, bo one działają też rehabilitacyjnie. I odczuwam poprawę.

Długi majowy weekend to dobra okazja, by zacząć się odchudzać. Dołącz do grona osób, które już biorą udział w akcji Odchudzamy Olsztyniaków. Zapisz się do akcji i zacznij swoją metamorfozę. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bodyperfect.pl lub zgłosić się bezpośrednio do recepcji klubu Body Perfect w Olsztynie.
– Na początek nasi instruktorzy zrobią pomiary składu ciała, zmierzą obwody i zrobią zdjęcie. Wszystko po to, by w trakcie trwania metamorfozy sprawdzać twoje rezultaty. Po tej wstępnej kontroli będziesz mógł wybrać instruktora, który weźmie cię pod opiekę. Zadbaliśmy też o sztab specjalistów sprawujących pieczę nad aktywnością fizyczną i prawidłowym odżywianiem. Będą też treningi plenerowe Body Camp. Najbliższe już 7 maja na terenie CRS Ukiel – mówi Arkadiusz Jakubiak z Body Perfect.

- Akcja to nie tylko treningi i dieta. To także walka o nagrody. W konkursie wyłonimy dwóch zwycięzców - kobietę i mężczyznę, którzy przejdą największą metamorfozę. Nagrodą główną jest roczne członkostwo w naszym klubie. Poza tym mamy vouchery na masaże i zabiegi SPA, zabiegi kosmetyczne, odzież sportową i kompleksowy pakiet dietetyczny – dodaje Joanna Niemotko z Body Perfect.
mn

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB