Świętuj z Magdaleną Mielnik! Triathlonistka wystartuje w Olsztynie

2016-05-12 11:58:28 (ost. akt: 2016-05-12 13:58:54)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Nasza triathlonistka Magdalena Mielnik po 3 latach przerwy ponownie wystartuje w Olsztynie. Już w najbliższą niedzielę weźmie udział w zawodach Elementhal Tri Series w CRS Ukiel w Olsztynie.

Ta reprezentantka Polski wystartuje na dystansie sprinterskim (0,75 km pływanie, 20 km jazda na rowerze, 5km bieganie), gdyż Polski Związek Triathlonu nadał zawodom na tym dystansie rangę Pucharu Polski. Niedziela będzie wyjątkowym dniem w życiu triathlonistki. Zawody odbędą się w dniu jej 25. urodzin.

- Cały rok startuję i trenuję poza domem, często na drugim końcu świata. Jestem przyzwyczajona do sportowej tułaczki i życia na walizkach. Tym bardziej jestem szczęśliwa że wspólnie z trenerem udało się nam ułożyć plan treningowy z uwzględnieniem zawodów w moim ukochanym Olsztynie. To już 25 lat bycia sportowcem. Zapraszam do odwiedzin mojego namiotu i wspólnego świętowania. Zapraszam na urodzinowy tort. Do zobaczenia w niedzielę w CRS Ukiel w Olsztynie - mówi Magdalena Mielnik

Program:
godz.10-15 - składamy Magdzie kopniaki na szczęście oraz wypisujemy życzenia na specjalnej urodzinowej ściance (wrzucamy kupony z imieniem i nazwiskiem do urny)
godz. 11 - start Magdy
godz. 13 - oficjalna ceremonia wręczenia nagród na dystansie sprinterskim
godz. 15 - losowanie 25 atrakcyjnych nagród, urodzinowy tort

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB