Uwaga szkoły! :) Do wygrania sprzęt sportowy!

2016-05-24 10:29:46 (ost. akt: 2016-05-24 15:32:02)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

W Waszej szkole sport to sama przyjemność? Nagrajcie film o aktywności w waszej szkolnej społeczności i pokażcie nam, jaką sprawia wam radość. Na zgłoszenia czekamy już dziś! Trwa konkurs „Freakintraining school”!

W konkursie mogą wziąć udział szkoły z Warmii i Mazur zgłoszone przez nauczyciela/dyrekcję placówki. Pliki video nagrajcie na płytę CD i przyślijcie ja pocztą pod adres: Fit nie Fat, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie linka z dostępem do filmu na YouTube.com na maila:kontakt@fitniefat.pl. Zgłoszenie jest jednoznaczne z tym, że szkoła posiada zgody rodziców/opiekunów prawnych na wykorzystanie wizerunku dzieci i wszystkich innych osób występujących w filmie.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (dyrektora placówki/nauczyciela),
- film o długości do 2 minut z planszą* i wyłącznie z utworami muzycznymi, do których uczestnik posiada prawa;
- krótki opis dotyczący przygotowania filmu, obsady i pomysłu
- akceptację postanowień regulaminu;
- numer telefonu do kontaktu.
*plansza z nazwą szkoło może być na końcu lub na początku filmu

Na prośbę szkół wydłużyliśmy termin zgłoszeń, czekamy na prace do 14 czerwca!

Szkoła, która zostanie laureatem naszego konkursu otrzyma nagrodę: sprzęt sportowy i wyposażenie sali gimnastycznej dla szkoły - drabinę sznurową (2 szt.), skrzynię gimnastyczną drewnianą (1 szt.). materac gimnastyczny (10 sztuk), piłki do koszykówki (10 sztuk), piłki do siatkówki (10 sztuk), piłki nożne (10 sztuk), piłki lekarskie (10 sztuk), maty do ćwiczeń (10 sztuk), rowery Kettler (2 sztuki). Jej fundatorem jest Michelin Polska SA w Olsztynie.
— Wspieranie rozwoju lokalnych społeczności w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia to jeden z obszarów naszej odpowiedzialności społecznej — mówi Ewa Czarnecka, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych w Michelin. — Skupiamy się szczególnie na projektach sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży. Dlatego akcja "Freak in Training" ze swoim pozytywnym przesłaniem świetnie wpisuje się w nasze programy społecznościowe. Pamiętajmy, że ruch wzmacnia młody organizm, wyrabia kondycję, przystosowuje do wysiłku, współzawodnictwa czy podejmowania ryzyka. Dziś zachęcamy szkolne społeczności do korzystania z różnych form rekreacji.

Regulamin - kliknij


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB