Biegi dla dzieci, trening z instruktorami. Przyjdź na piknik w niedzielę!

2016-06-01 15:40:58 (ost. akt: 2016-06-04 15:06:21)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podziel się:

Szykujcie się na aktywną niedzielę, 5 czerwca! Zapraszamy Was na piknik rodzinno-sportowy! Będą m.in. gry i konkursy sportowe, trening z instruktorem, bieg dla dzieci, animacje i występy. PRZYBYWAJCIE!

Do niedzielnego pikniku rodzinno-aktywnego "Wehikuł czasu" coraz bliżej. Mamy dla Was garść informacji! Widzimy się w niedzielę, 5 czerwca w Parku Kusocińskiego. Start godz. 12.

Biegi dla dzieci odbędą się na początku imprezy. Przyjdźcie wcześniej, by odebrać numery startowe. Szukajcie namiotu Naszego Olsztyniaka i Gazety Olsztyńskiej. W dniu pikniku będzie można jeszcze się zapisać. Limit dzieci - 100. Dla każdego uczestnika mamy medal i dyplom.
godz. 12.10-12.25 — start biegu (do 7)
trasa około 100 m po trawie - teren zielony koło hali UWM
godz. 12.25-12.40 — start biegu (8-11 lat)
trasa około 200 m (trawa, ulica)

Kolejna atrakcja to trening Fitness on the GRASS, który poprowadzą Monika Gauk-Bujalska i Justyna Szymańczyk. Start godz. 14. Będzie aktywnie, poćwiczcie z naszymi dziewczynami! Więcej o wydarzeniu kilknij!

Nie zabraknie też gier i konkursów sportowych. Bądźcie w niedzielę z nami!

Podczas pikniku nie zabraknie tańców, śpiewów, gier i konkursów. Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe. Zaplanowaliśmy też zapierające dech w piersi pokazy taneczne, m.in. słynnych olsztyńskich cheerleaderek czy popisy wokalne i instrumentalne uczniowie olsztyńskiej szkoły muzycznej. Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2016 roku. Tradycyjnie również w czasie naszego pikniku rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”. Na Warmii i Mazurach prowadzi ją Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Będzie też coś dla pań, czyli parę bezcennych rad jak zadbać o urodę oraz pokazy makijażu. To tylko niektóre z atrakcji.
Wstęp na nasz piknik jest bezpłatny. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudził.
Zapisy na biegi przez stronę internetową zakończyły się.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB