Po pierwsze joga

2016-06-21 15:19:03 (ost. akt: 2016-06-21 16:59:46)

Podziel się:

Chcesz rozpocząć przygodę z jogą? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Tu znajdziesz około 100 asan (postaw ciała) skupiających się na poszczególnych częściach ciała, zestawy ćwiczeń rozpisane krok po kroku czy też szczyptę filozofii indyjskiej. To poradnik dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę. Książka napisana jest przez aktorkę Paulinę Holtz oraz trenerkę jogi Ewelinę Godlewską.
- W tej książce znajdziesz drogowskazy, jak dążyć do lepszej wersji samej siebie. To nie ty znajdujesz jogę. Joga znajduje ciebie. I jeśli trzymasz w ręku tę książkę, to być może znaczy, że to będzie miłość..- przekonują obie panie.

Z tą książką:
- poznasz podstawowe techniki jogi
- kupisz niezbędny sprzęt i strój
- wykonasz wybrane ćwiczenia w zaciszu swojego domu
- z każdym treningiem będziesz obserwować poprawę kondycji całego ciała
- poczujesz się kobieco, zdrowo i seksownie

Drzewo, krzesło, żuraw, boczna deska, leżący wojownik czy skręcony żuraw. To nazwy pozycji w jodze. Na zdjęciu wyglądają jakby były proste, ale gdy przychodzi do ćwiczeń, to wychodzi na to, że musisz nad nimi popracować, by wszystko precyzyjnie wykonać. „Po pierwsze joga” to świetny podręcznik, który wprowadzi każdego w ten magiczny świat. To książka napisana przez kobiety dla kobiet. Wszystkie ćwiczenia są sfotografowane, opisane - ustawienie, stopień trudności i jakie dają korzyści. Pojawia się także zdjęcia nieprawidłowej pozycji, dzięki czemu wiadomo jak na pewno jej nie wykonywać. Autorki podzieliły asany na grupy wspierające biodra i miednicę, nogi, ramiona, barki i szyję. Znajdziecie tu także rozdział - "Joga podręczna, czyli pierwsza pomoc", a w nim porady na ćwiczenia w czasie długiej podróży, w trakcie choroby zmęczenia czy też gdy boli kark po długim siedzeniu przy komputerze. Przydatne prawda? Dzięki tej książce joga przestaje być dla wielką niewiadomą. Gotowi na przygodę?

Znajdź tę książkę w Wydawnictwie Publicat - kliknij!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB