Lato z Kinetic. Daj się ponieść pozytywnej fali!

2016-07-06 09:40:00 (ost. akt: 2016-07-06 09:39:20) Artykuł sponsorowany
Stylizacja adrenalina.pl

Stylizacja adrenalina.pl

Autor zdjęcia: mat. reklamowy KINETIC FITNESS CLUB/ autor zdjęcia: Joanna Barchetto

Podziel się:

Wakacje wakacjami, ale nie zapominajcie - latem też trzeba być aktywnym! Dlaczego? By nadal pracować nad kondycją, ale też dla lepszego samopoczucia i pozytywnej energii. Oto z pewnością zadbają instruktorzy z KINETIC FITNESS CLUB.

- Regularność i konsekwencja to dwie najważniejsze rzeczy, które pozwolą zachować formę, sylwetkę i dobre samopoczucie - przekonuje Patrycja Bolda, instruktorka z Kinetic Fitness Club. - Nie przerywajcie treningów na czas wakacji. W przeciwnym razie może się okazać, że stracicie rezultaty, które udało wam się do tej pory wypracować. Nie będziecie ćwiczyć dwa miesiące, więc dwa miesiące będą potrzebne na to, by wrócić do formy. Poza tym to czas, kiedy pozwalamy sobie na trochę więcej w naszej diecie. Gdy będziecie aktywni, nie będziecie musieli odmawiać sobie małego co nieco, bo te kalorie spalicie u nas na zajęciach.

Nigdy nie byliście w klubie fitness? Czas nadrobić zaległości! Nie obawiajcie się! Lipiec i sierpień to dobra okazja, by dobre nawyki zagościły w waszej codzienności.
- Wiele osób sądzi, że już jest za późno, by zrobić formę na plażę. To nieprawda. Jest jeszcze czas, by wykorzystać go jak najlepiej. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę wakacyjną. Za mniejsze pieniądze możecie otrzymać sporą dawkę aktywności. Nasi trenerzy poświęcą więcej czasu każdej osobie, która przyjdzie na zajęcia grupowe czy do siłowni. Dbamy o rodzinną atmosferę, tu nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Instruktorzy są do Waszej dyspozycji. Zawsze staramy zaopiekować się każdym naszym klientem, szczególnie tym nowym, który zaczyna przygodę z nami. Pokierujemy co robić i jak wykonywać ćwiczenia, jak obsłużyć sprzęt oraz zadbamy o prawidłowe wykonanie treningu, tak, aby nie nabawić się kontuzji. Doradzimy jak jeść, rozpiszemy plan treningu na minimum 6 tygodni pracy z sobą. Dzięki aktywności wzrośnie wasza samoocena, a wraz z systematycznymi treningami będziecie czuć się coraz lepiej. To inwestycja na przyszłość, która z pewnością się opłaci. Brakuje wam nowości? U nas, latem planujemy treningi na powietrzu na dachu Galerii Warmińskiej. Musicie z nami być! To dobry czas, by kontynuować lub zacząć przygodę z naszym klubem - dodaje Patrycja Bolda.


Przyjdź i poćwicz w KINETIC FITNESS CLUB!
Tu czekają na ciebie eksperci!
www.kinetic.com.pl
Facebook - Kinetic Fitness Club - Przyjaciele Kinetic

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fitfuture.pl trening personalny olsztyn #2278744 | 83.0.*.* 4 lip 2017 16:49

    Zapraszam do odwiedzenia nowego studia w Olsztynie! http://fitfuture.pl Trening Personalny Olsztyn

    ! - + odpowiedz na ten komentarz