70 km do pokonania, czyli Ultra Mazury. MAPKA!

2016-07-22 16:42:45 (ost. akt: 2016-07-22 17:05:28)

Autor zdjęcia: mat. prasowy Ultra Mazury

Podziel się:

Nie masz planów na 13 sierpnia? To już masz! Tego dnia w Starych Jabłonkach zagości wyjątkowe wydarzenie sportowe - ultramaraton - Ultra Mazury.

ULTRA MAZURY to bieg, którego trasa wiedzie przez jedne z najpiękniejszych terenów Warmii i Mazur. Każdy uczestnik, który stawi się na starcie w Starych Jabłonkach będzie musiał zmierzyć się z trasą o długości 70 km i sumie przewyższeń 860 metrów. Tu liczy się samowystarczalność zawodników.

- Na trasie biegu co prawda zapewniamy 5 punktów odżywczych, jednakże wyposażenie obowiązkowe wymagane jest na całej długości trasy. W jego skład wchodzą m. in.: pojemnik (bidon lub bukłak) mieszczący min. 1 litr płynów, działający telefon komórkowy, folię NRC, mapę z trasą biegu, własny kubek/pojemnik do napojów na punktach odżywczych - zapowiadają organizatorzy.

Każdy uczestnik głównego dystansu (70 km+), który potwierdzi swoją rejestrację i opłaci opłatę startową, ma zapewniony pakiet startowy w ramach, którego oprócz m. in. medali czy też okolicznościowych koszulek otrzyma darmowy wstęp do strefy SPA Hotelu Anders (saun mazurskich oraz basenu).

Więcej bieżących informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zawodów
- www.ultra.mazury.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB