Aktywni nad Długim. Weź udział w BurpeesRUN

2016-10-06 13:25:15 (ost. akt: 2016-10-06 13:34:57)

Autor zdjęcia: MN

Podziel się:

Chcesz się sprawdzić, spróbować niekonwencjonalnej aktywności fizycznej? 8 października weź udział w BurpeesRUN. To połączenie sportów wytrzymałościowych z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Trasa biegu będzie wiodła ścieżką wokół jeziora Długiego w Olsztynie (ok. 4,2 km), co około 500 metrów uczestnicy biegu będą mieli do wykonania ćwiczenia. Start godz. 10.

BurpeesRUN jest imprezą sportowo-rekreacyjną organizowaną w celu integracji różnych środowisk sportowych. BURPEESRUN powstał z chęci wypełnienia luki między różnymi imprezami sportowymi. Jest to połączenie sportów wytrzymałościowych z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi.
BURPEESRUN przeznaczony jest dla osób, które chciały by spróbować innej, nie konwencjonalnej aktywności fizycznej. Podczas biegu będziemy promować aktywny tryb życia oraz wspierać Olsztyńskie Schronisko dla Zwierząt .

Trasa biegu BURPEES RUN będzie wiodła malowniczą ścieżką wokół jeziora Długiego w Olsztynie (ok. 4,2 km), co około 500 metrów uczestnicy biegu będą mieli do wykonania zadanie, którym będzie wykonanie ćwiczenia sprawnosciowego. Bieg odbędzie się w dwóch turach:
- rozsądnej, gdzie na stacjach nieparzystych będzie do wykonania 10 burpees, natomiast stacjach parzystych 10 przysiadów;
- ekstremalnej, tutaj uczestnicy zobowiązani będą do wykonania 30 burpees na każdej stacji.

W tym roku dodatkowo odbędą się biegi dla Dzieci pod nazwą "Bieg Żabki" z dystansem i zadaniami dostosowanymi do wieku Naszych pociech.
Równolegle z BurpeesRun odbywać się będzie I Olsztyńskie Expo Sportowe, podczas którego uczestnicy będą mogli poznać grupy sportowe Naszego regionu.

Zapraszamy 08.10.2016 nad jezioro Długie w Olsztynie.
Szczegółowy regulamin jest dostępny pod adresem http://burpeesrun.chiptiming.pl/blogu.php
organizatorzy

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB