Przed nami urodzinowy Bieg na sześć łap

2017-02-20 13:35:12 (ost. akt: 2017-02-20 14:51:17)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Pomóż psiakom i bądź aktywny! Już 25 lutego w olsztyńskim schronisku odbędzie się kolejny Bieg na 6 łap! Z kim się widzimy?

- Zapraszamy na 4. urodziny "Biegu na sześć łap". Będzie tort, serpentynki i mnóstwo włochatej energii. PSYbywajcie! - zachęca Monika Dąbrowska, , pomysłodawczyni akcji.
Z pewnością chętnych na wyprowadzenia pieska nie będzie brakować, dlatego już teraz zapisz się na bieg. Trzeba to zrobić w związku z ograniczoną ilością psów mogących wziąć udział w biegu. Zapisy trwać będą do piątku, 24 lutego do godziny 14. Zgłoszenia organizatorzy przyjmują drogą mailową: biuro@schronisko.olsztyn.pl
(wpisz imię i nazwisko biegacza, numer kontaktowy, informację o stopniu zaawansowania (początkujący/ zaawansowany/ ewentualnie długość planowanej trasy).
Zapisy nie dotyczą osób zainteresowanych spacerem/ marszem. Dla spacerowiczów utworzona zostanie odrębna kolejka, do której wytypowana zostanie oddzielna grupa psów.
Nie czekajcie więc, tylko już dziś zaplanujcie w kalendarzu, że przyjedziecie do olsztyńskiego schroniska, by aktywnie spędzić czas! Wy się zmęczycie, a zwierzaki trochę czasu spędzą z człowiekiem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB