Trenuj z nami! Ruszamy z akcją dla tych, którzy chcą być aktywni!

2017-02-27 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-21 15:01:27)

Autor zdjęcia: archiwum redakcji/GC

Podziel się:

Nie macie pomysłu na aktywność? Potrzebujecie wsparcia i motywacji do działania? Dołączcie do naszej akcji „Obudź borsuka”!

Wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie będziemy namawiać was do zdrowego stylu życia. Zorganizujemy treningi z instruktorami i szkolenia z dietetykami. Zaczynamy 21 marca!

Macie nadwagę? Chcecie wziąć udział w akcji? Zgłoście się! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie od połowy marca na stronach fitniefat.pl lub www.wfosigw.olsztyn.pl (zakładka Aktualności). Wypełnijcie go i odeślijcie mailem. W odpowiedzi otrzymacie kartę uczestnika. To ona będzie dowodem na to, że byliście aktywni i zdrowo się odżywialiście. Możecie to też potwierdzić poprzez zdjęcia, pieczątki z miejsc aktywności. Najważniejsze jest wasze zaangażowanie.

Finał akcji odbędzie się 21 maja podczas aktywnej imprezy EkoStart. Tu uczestnicy akcji, którzy też pobiegną, przejdą lub w inny sposób pokonają wyznaczoną trasę Biegu Borsuka (ok. 2 km) będą mieli szansę zdobyć atrakcyjną nagrodę główną. Przewidzieliśmy też nagrody pocieszenia. Warto zmienić się na wiosnę, prawda? Czekamy na Was! Ale to nie wszystko. Na wielki finał akcji Zabierzcie ze sobą znajomych! Jeśli biegają, lubią jeździć rowerem, są eko, niech także rezerwują w kalendarzu 21 maja. Warto bowiem wziąć udział w EkoStarcie. To będzie przygoda dla całych rodzin!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB