Ten poradnik jest dla Was! Fit Lovers angażują do działania

Podziel się:

Autor zdjęcia: mat. Wydawnictwa Dragon

Już jest! Ta książka zmotywuję was do zdrowego stylu życia. Znani trenerzy i zarazem youtuberzy do tego was namówią!

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to para internetowych osobistości, które zarażają swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Pokazują, że można być szczęśliwym w życiu, zarówno w związku, jak i w swoim ciele. Przekonają was, że można atrakcyjnie wyglądać i czuć się wspaniale, kiedy zastosujecie się do ich wskazówek. Ich rady rzeczywiście motywują! Dlatego też tę książkę musicie mieć! „Para na całe życie” jest właśnie dla was!

Znajdziecie w niej zestawy angażujących ćwiczeń, zarówno do wykonania w parach, jak i samodzielnie. Pamela i Mateusz dają gwarancję osiągnięcia wymarzonych efektów. Wspaniałą formę, figurę i samopoczucie zapewni również przestrzeganie ich porad dietetycznych. Wskazówki żywieniowe i przepisy zamieszczone przez FitLoversów pokażą, jak się zdrowo odżywiać.
Tu także relacje z licznych podróży Fitloversów.

Książka to swoisty poradnik lifestyle’owy połączony z tygodniowym kalendarzem aktywności. Zawiera wiele porad i wyzwań, które zaangażują was do wspólnego działania. Jest napisana dla każdego bez względu na czas, w którym właśnie jesteście. Zawsze jest pora na zdrowszy tryb życia, który poprawi wasz wygląd i doda wam endorfin - hormonu szczęścia.

Premiera książki, nad która patronat medialnym ma Fit nie Fat odbyła się 1 marca w Empiku. Sięgnijcie po książkę już dziś!

Data publikacji: 01.03.2017
Wydawnictwo Dragon
Liczba stron: 240
Poradnik lifestylowy

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB