Sportowcy potrenują uczniów. Szukamy szkół!

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Aktywność jest ważna i do tego namawiamy najmłodszych. Rusza akcja „Ćwicz na zdrowie”. Szukamy szkół, w których przeprowadzimy treningi ze sportowcami w ramach zajęć WF-u. Zgłaszajcie się już dziś! To będzie aktywność połączona z zabawą!

Uwaga nauczyciele, rodzice, uczniowie, dyrektorzy szkół z powiatu olsztyńskiego! Ta propozycja jest właśnie dla was! Wystarczy dołączyć do naszej zabawy, odpowiedzieć kreatywnie na pytanie, a my przyjedziemy do dwóch szkół i zorganizujemy w konkretnej klasie zajęcia ze sportowcami, m.in. szczypiornistami z Warmii Traveland. Gotowi na wyzwanie?

Zadanie będzie tylko jedno. Odpowiedzcie na pytanie - dlaczego warto uprawiać sport oraz prowadzić zdrowy styl życia i jak to wygląda w danej szkole. Mogą do nas pisać nauczyciele, dyrektorzy szkół, uczniowie, rodzice. Im ciekawej, tym lepiej. Komisja konkursowa wybierze najciekawsze wypowiedzi.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: nazwę szkoły, adres, imię i nazwisko osoby zgłaszającej (z informacją, czy jest uczniem, pracownikiem szkoły czy rodzicem), wskazanie klasy, w której ma być przeprowadzony trening, kreatywną odpowiedź na pytanie, podpisaną akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenie należy przysłać e-mailem pod adres: kontakt@fitniefat.pl. Na odpowiedzi czekamy do 4 kwietnia. Czekamy na Was! Zgłaszajcie się, bo warto!

Organizatorzy akcji "Ćwicz na zdrowie": Fundacja Instytut Badań i Edukacji Społecznej, Fit nie Fat
REGULAMIN - kliknij!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB