Trenuj z nami, przyjdź nad Długie!

2017-03-27 09:52:00 (ost. akt: 2017-03-27 10:22:32)

Autor zdjęcia: MN

Podziel się:

We wtorek, 28 marca pierwszy trening akcji „Obudź borsuka”. Zarejestruj się i zadbaj o kondycję i zdrowie pod okiem ekspertów.

Co się stanie, gdy maratończyk, trener ogólnorozwojowy, instruktor turystki rowerowej, specjalista żywieniowy i psycholog połączą siły? Już na sam widok tych ekspertów można odnieść wrażenie, że tłuszczyk znika z naszego brzucha. Aby jednak znikał naprawdę, trzeba się wysilić nieco bardziej i wziąć udział w akcji „Obudź borsuka”.
— Borsuk o osoba, która chce zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę — wyjaśnia Mirosław Arczak ze Stowarzyszenia Aktywności Społecznej Młyn. — Chcemy pokazać, że jest możliwe połączenie aktywności rowerowej i biegowej. A wspólne treningi będą prowadziły do ekoSTARTU, imprezy, podczas której „borsuki” przebiegną wspólnie 2 km.

Od czaego zacząć? Najlepiej od wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie wfosigw.olsztyn.pl lub fitniefat.pl - kliknij!
— Formularz należy wypełnić i odesłać e-mailem pod adres ekostart@fundusz.olsztyn.pl. W odpowiedzi otrzymacie kartę uczestnika, która będzie dowodem, że byliście aktywni i zdrowo się odżywialiście — tłumaczy Monika Nowakowska, redaktor naczelna „Fit nie Fat”, który jest partnerem akcji.

Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszy trening już we wtorek, 28 marca o godz. 18 nad Jeziorem Długim. Jako pierwsza z borsukami spotka się Marta Bonar.
— Zapraszam na trening ogólnorozwojowy, który jest skierowany do wszystkich bez względu ma stopień zaawansowania. Czekamy zarówno na osoby, które ćwiczą regularnie, jak i tych, którzy swoją przygodę z aktywnością fizyczna chcą rozpocząć z naszą pomocą. Połączymy marsz, lekki bieg z ćwiczeniami wzmacniajacymi. Spotkanie zakończymy ćwiczeniami rozciągajacymi i oddechowymi — zapowiada trenerka.

Dwa dni później czeka nas trening rowerowy pod okiem Mirosława Arczaka. Szczegółowy program zajęć znajdziecie na stronie fitniefat.pl. Zwieńczeniem akcji będzie Bieg Borsuka, który zostanie rozegrany 21 maja podczas ekoStartu, który jest jednym z wydarzeń Charytatywnej Majówki Rotariańskiej.
sza

Pierwszy trening borsuka już we wtorek, 28 marca o godz. 18 nad Jeziorem Długim. Pamiętajcie o wcześniejszej rejestracji. Więcej na fitniefat.plKomentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Herbatnik #2210423 | 109.241.*.* 27 mar 2017 18:22

    A czochranie bobrów będzie ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz