Spotkanie FIT Blogerów. Wybierz się i poznaj ludzi z pasją!

2017-03-27 14:45:08 (ost. akt: 2017-03-27 14:57:05)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

Moda na bycie #fit wiedzie prym we wszystkich social mediach. Do bycia FIT nie wystarczy uprawiać aktywności fizycznej, dbać o wygląd, trzeba także dbać o właściwe odżywianie oraz o równowagę w życiu. Rozwijając swoje pasje odczuwamy naturalną potrzebę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem co owocuje pojawiającymi się wciąż nowymi blogami czy videoblogami. Wychodząc naprzeciw temu trendowi organizujemy spotkanie z ekspertami, którzy pomogą zadbać o promocję bloga, strategię komunikacyjną, rzetelne publikowanie autorskich treści.

„Spotkanie FIT Blogerów” obędzie się już 7 kwietnia 2017 w Bibliotece Narodowej. Spotkanie towarzyszy konferencji popularnonaukowej „Dzień Zdrowia dla kreatywnych”, na którą wstęp jest bezpłatny.

Dlaczego warto przyjść na Spotkanie FIT Blogerów?
Networking - nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu.
Inspiracja - czasami jedno zdanie może zmienić wszystko, możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł - otwórz się na przyszłość
Wiedza - zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Prelegenci: Magdalena Rodak-Dębowska z Fitness PR - jak budować wyróżniającą się markę w branży fitness, Jagoda Prętnicka-Markiewicz oraz Ludwika Kosmaczewska z SentiOne, ekspert w temacie monitoringu internetu i social mediów, Karol Wyszyński z Los Videos - youtuber i ekspert w temacie videomarketingu, dr Krzysztof Siewicz z Fundacja Nowoczesna Polska - radca prawny, ekspert w temacie prawa autorskiego, koordynator projektów: prawokultury.pl i CopyCamp, Sebastian Goszcz z Espresso fitness business solutions - ekspert w temacie strategii i fitness marketingu.

Bezpośrednio po „Spotkaniu FIT Blogerów” zapraszamy na konferencję „Dzień Zdrowia dla kreatywnych” i wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych: W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim, Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?, W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu.

Spotkanie FIT Blogerów - 7 kwietnia 2017, piątek, w godz. 14:00 - 16:30 Biblioteka Narodowa w Warszawie

Szczegóły program: www.DzienZdrowia.pl
Rejestracja: www.fitbloger.evenea.pl (udział bezpłatny)


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB