Pierwszy trening za nami. Akcja Obudź borsuka trwa!

2017-03-28 20:59:13 (ost. akt: 2017-04-21 15:00:40)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Podziel się:

Prawie 30 uczestników wzięło udział w pierwszej aktywności naszej akcji "Obudź borsuka". Zajęcia poprowadziła Marta Bonar. Było aktywnie i wesoło!

Masz nadwagę, chcesz zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się tylko lepiej? Przyłącz się do nas! Akcja "Obudź borsuka" jest dla Ciebie. Zadbaj o swoje zdrowie i przyjdź na darmowe treningi i szkolenia dietetyczne. Do zdrowego stylu życia namawiają profesjonaliści! Za nami pierwsza aktywność. Na wtorkowym treningu nad Jeziorem Długim ćwiczyło prawie 30 osób. Było aktywnie i wesoło! Pot poleciał, ale endorfin też nie brakowało. Grupę do działania motywowała Marta Bonar, trenerka fitness. Były marszobiegi, krótkie podbiegi, ćwiczenia ogólnorozwojowe. Wszystko po to, by na początek sprawdzić kondycję uczestników.
- Nie przypuszczałam, że ze mną aż tak źle, widać brak ruchu. Formy brak - komentowali co niektórzy uczestnicy i żartowali, że będą dzwonić do trenerki, by wystawiła im zwolnienie z pracy, jeśli nie będą mogli się na drugi dzień ruszyć. Zapewnili jednak, że będą uczęszczać na zajęcia regularnie. A już w czwartek, 30 marca uczestnicy będą jeździć na rowerze. Spotykamy się o godz. 18 nad Jeziorom Długim w Olsztynie. Poznajcie z nami tajniki i przyjemności z korzystania z dwóch kółek. Kalendarz zajęć i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronach www.fitniefat.pl (zapisz się) lub www.wfosigw.olsztyn.pl. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB