1 kwietnia ruszają treningi BiegamBoLubię!

2017-03-31 16:29:48 (ost. akt: 2017-03-31 16:32:55)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Podziel się:

Od kwietnia ruszają treningi w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. W Olsztynie, cykliczne spotkania odbywać się będą na kortowskim stadionie.

BiegamBoLubię to akcja skierowana zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biegowym świecie, jak również do tych, którzy swój trening chcieliby urozmaicić lub zwyczajnie nauczyć się czegoś nowego.

- Naszym głównym celem jest przede wszystkim edukacja sportowa - zachęcają organizatorzy. - Pomożemy nadrobić zaległości z lekcji wychowania fizycznego, pokażemy mnóstwo ćwiczeń siłowych oraz biegowych. Powiemy jak poprawić swoją technikę, jak minimalizować ryzyko kontuzji.

Treningi odbywać się będą w każdą sobotę o 9:30 na stadionie uniwersyteckim w Kortowie. Pierwsze spotkanie już 1 kwietnia. Cykl zakończy się 5 listopada. Nad przebiegiem treningów czuwać będą trenerzy: Ryszard Szparak, Tomasz Domżalski oraz Wojciech Jeger. Udział w zajęciach sportowych jest darmowy. Akcja Biegam bo lubię organizowana jest po raz 8. Partnerem Strategicznym jest PKO Bank Polski, a patronat medialny od początku istnienia akcji objęła Radiowa Trójka.

Więcej informacji o akcji BiegamBoLubię na stronie http://biegambolubie.com.pl/
olsztyn.eu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB