Zapisz się do letniej edycji CITY TRAIL!

2017-04-03 15:31:09 (ost. akt: 2017-04-03 15:38:02)

Autor zdjęcia: arch. CITY TRAIL onTour

Podziel się:

Trwają już zapisy do CITY TRAIL onTour – letniej odsłony największego cyklu biegów przełajowych w Polsce.

Olsztyn, Lublin, Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu – w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Pierwsza impreza zaplanowana jest na 17 lipca w Lublinie, ostatnia – na 28 lipca w Łodzi. Start biegu głównego na 5km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km.

- Za nami już dwie edycje letniej odsłony CITY TRAIL. To dla nas przede wszystkim okazja, by przypomnieć o naszym głównym projekcie – jesienno-zimowym cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, którego szósta już ogólnopolska edycja wystartuje jesienią. Zapisy zostaną uruchomione 1 sierpnia, a więc tuż po zakończeniu CITY TRAIL onTour – informuje Piotr Książkiewicz, organizator biegów. – Środek wakacji to dobry czas, by na chwilę oderwać się od startów w biegach ulicznych i sprawdzić się na 5-kilometrowej leśnej trasie. Każda impreza ma oddzielną klasyfikację, na mecie są medale, a najlepsi zawodnicy tuż po biegu są dekorowani i nagradzani. To istotna różnica w porównaniu z cyklem jesienno-zimowym, w którym trzeba wziąć udział cztery razy, by zostać sklasyfikowanym – dodaje.

Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł.
– Zachęcamy do startów w więcej niż jednej lokalizacji. Opłata startowa za drugi i każdy kolejny bieg to 14,5 zł – z tą uwagą, że trzeba zapisać się przez internet od razu na każdą z interesujących nas imprez – informuje Książkiewicz.

2 tygodnie, 10 miast, 10 biegów – każdy na 5 km. Termin: 17-28 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na www.ontour.citytrail.pl.

Termin - 19 lipca 2017
Olsztyn, Jezioro Długie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB