Odchudzamy Olsztyniaków po raz 6. Wykład przed nami

2017-04-18 13:53:15 (ost. akt: 2017-04-18 14:15:30)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Po raz kolejny olsztynianie postanowili zrzucić zbędne kilogramy. Zgłosili się do Body Perfect i zapisali do akcji Odchudzamy Olsztyniaków. Od kwietnia trenują z instruktorami i zmieniają nawyki żywieniowe. Podjęli wyzwanie, które potrwa trzy miesiące.

Przed nimi spotkania z ekspertami. Już 22 kwietni pierwsze warsztaty - „Obalanie Mitów”. Start godz. 10.30. Prowadzący: instruktorzy Body Perfect. Udział jest bezpłatny, zapisy w recepcji klubu.
- Istnieje wiele mitów na temat siłowni, ćwiczeń oraz regeneracji po treningu. Obalimy najczęstsze mity treningowe. Zmotywujemy do działania tych, którzy jeszcze nie wiedzą od czego zacząć. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy wasze wątpliwości - zapewniają organizatorzy.

13 maja natomiast odbędzie się warsztat z dietetykiem klinicznym Piotrem Żechowiczem, a 3 czerwca trenerzy zapraszają na trening plenerowy Body Camp. Akcja to nie tylko treningi i dieta. To także walka o nagrody. Tą główną jest roczne członkostwo w klubie. Metamorfozy olsztyniaków można też oglądać w telewizyjnym show.
- Zapiszcie się do akcji już dziś. Przyjdźcie do nas osobiście lub wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na naszej stronie internetowej - zachęcają organizatorzy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB