Zapisz się na nocny bieg w Iławie!

2017-04-24 12:56:43 (ost. akt: 2017-04-24 13:03:48)

Autor zdjęcia: mat. prasowy

Podziel się:

Już 27 maja w Iławie odbędzie się II IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko. Start o godz. 22.

Wieczorne bieganie cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, dlatego też Iława dołącza do tego grona. Rok temu na biegu zgromadziło się ponad 560 biegaczy z całej Polski. Do Iławy zjechały się takie nazwiska jak Tomasz Grycko, Marek Kowalski, Pavel Veretsyi.
- Ten rok też zapowiada się imponująco. Na bieg zapisało się już ponad 430 biegaczy, między innymi Łukasz Oskierko, Paweł Pszczółkowski - informują organizatorzy. - Trasa została wytyczona wzdłuż promenady Małego Jezioraka oraz wiedzie drogami asfaltowymi miasta. Organizator postarał się o atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Co daje taki atest biegaczowi:
- gwarancję, że trasa ma dokładnie 5 km,
- gwarancja wiarygodności uzyskanego wyniku,
- uzyskany wynik uznawany jako rekord we wszelkich statystykach,
- dla zawodników klubowych uzyskane wyniki brane są do klasyfikacji klas sportowych,

Na II IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko biegacze będą rywalizować miedzy sobą w różnych klasyfikacja wiekowych, najlepszy zawodnik/czka Grupy Holdingowej „IPB”, najlepszy Polak/ka, najlepszy zawodnik/czka z woj. warmińsko – mazurskiego, najlepszy zawodnik/czka powiatu iławskiego, miasta Iławy, gminy Iławy, klasyfikacja leśników województwa warmińsko – mazurskiego oraz klasyfikacja zespołowa. Nowością jest klasyfikacja pn. „Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP”. Łączna pula nagród wynosi 29 700 zł. Organizator zadbał o bogaty pakiet, w którym znajdą się miedzy innymi koszulka techniczna, woda, bon zniżkowy na zakupy w sklepie sportowym, numer startowy, okolicznościowy medal zaprojektowany specjalnie nabieg.

Zapisy na bieg trwają do 30 kwietnia! Patronat medialny - Fit nie Fat.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB