Biegacze - kierunek Olsztynek. Zapisz się na bieg!

2017-05-24 09:16:42 (ost. akt: 2017-05-25 08:02:18)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

Zwiedzanie przez bieganie ? Czemu nie. A to wszystko można powiedzieć za jednym zamachem 24 czerwcaw Olsztynku. Tego dnia o godzinie 18 odbędzie się „Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka”.

Przed biegiem można się wybrać do średniowiecznego zamku, zobaczyć obwarowania z XV wieku, XIV dawny kościół ewangelicki, zabytkowy dom Mrongowiusza. Największą jednak atrakcją Olsztynka jest Muzeum Budownictwa Ludowego, więc sami przyznacie jest na co oko zawiesić - zachęcają organizatorzy.

Przejdźmy do biegu. Sama trasa jest szybka głównie asfaltowa, a co najważniejsze z atestem PZLA, co daje nam ustanowienie oficjalnej życiówki. Tańsze zapisy w kwocie 30 zł obowiązują do 29 maja.
- Warto wspomnieć , że nie tylko podczas biegu w Olsztynku, ale we wszystkich biegach Grand Prix Warmii i Mazur osoby niepełnosprawne i powyżej 56 roku życia przy rejestracji online płacą połowę stawki, a osoby powyżej 66 roku życia za darmo.
Po biegu głównym odbędą się biegi dziecięce na dystansie 200 metrów dzieci 5 lat i młodsi, 400 metrów 6–10 lat oraz 800 metrów 11–15 lat. A gdyby mało było wrażeń podczas jednego dnia zapraszamy na Dni Olsztynka, które odbywają się tegoż samego dnia. Biegajcie i zwiedzajcie - przekonują organizatorzy.
Zapisz się na bieg - kliknij!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB