To nowe oblicze odchudzania

2017-06-20 19:00:00 (ost. akt: 2017-06-20 19:10:48) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Yasumi

Podziel się:

Yasumi Fit & Diet to program dla osób, które poszukują kompleksowej pomocy w walce z nadwagą i chcą nauczyć się zdrowego stylu życia. Dzięki niemu otrzymasz opiekę dotyczącą diety, analizę składu masy ciała, odpowiednio dobrane zabiegi wyszczuplająco-modelujące oraz naturalną suplementację dopasowaną do twoich potrzeb.

— Możemy modelować sylwetkę różnymi sposobami w zależności od tego z jakim problemem się borykamy — mówi Sylwia Jusiel, właścicielka Yasumi Epil Olsztyn. — Czy to jest odchudzanie brzucha, modelowanie ud czy pupy, czy też mamy cellulit lub wiotkość skóry po ciąży. My z pewnością dobierzemy odpowiedni rodzaj zabiegów. Polegają one na rozbiciu tkanki tłuszczowej. Dlatego też zabiegi odchudzające w oparciu o ultradźwięki czy lipolaser są poprzedzane drenażem limfatycznym. Na koniec polecamy urządzenie wibracyjne, które przyspiesza metabolizm.

LipoLaser
Zabiegi te zapewniają szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Światło lasera przenikając przez skórę, oddziaływuje jedynie na tkanki tłuszczowe. Czas trwania jednego zabiegu to około 30 minut.

LipoSlim
To innowacyjna metoda usuwającą nadmiar tkanki tłuszczowej wykorzystująca fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, które działają selektywnie na komórki tłuszczowe, trwale je niszcząc. Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych w danym obszarze ciała: na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach.

Vacuum
Drenaż limfatyczny usprawnia krążenie limfy i tym samym wpływa na
efektywność usuwania produktów przemiany materii oraz toksyn, które są odpowiedzialne za powstawanie tzw. „skórki pomarańczowej”. Powodem powstawania cellulitu jest nie tyle tłuszcz, co właśnie nieusunięte produkty przemiany materii. Dlatego niezwykle istotne jest wykonanie Vacuum przed przystąpieniem do zabiegu LipoSlim oraz ThermaSlim, aby udrożnić układ
limfatyczny i pobudzić go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii.

Dream Healther
To najskuteczniejsze urządzenie wykorzystujące zasadę wibracji do walki z nadwagą i ujędrniania ciała. Jedna seria obejmująca dobowy program treningowy to zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie.

Olsztyn, Plac Pułaskiego 8
Tel. 533 11 33 77
Tel. 500 300 440
olsztyn@yasumi.pl
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8.30-19.00
sob. 8.00-16.00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB