To będzie aktywna niedziela dla małego i dużego

2017-06-03 08:40:52 (ost. akt: 2017-06-03 08:47:07)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Przyjdźcie na nasz piknik i bawcie się dobrze! Będzie aktywnie i wesoło! W niedzielę, 4 czerwca zapraszamy wszystkich do parku Kusocińskiego w Olsztynie. Przygotowaliśmy dla was mnóstwo atrakcji. To będzie udana niedziela!

Nie macie planów na niedzielę? Zajrzyjcie na nasz piknik! Przychodźcie całymi rodzinami! Z pewnością nie będziecie się nudzić! Co was czeka? Zacznijmy od aktywności. O godz. 11 Michał Młyński, Kamila Szarejko oraz Krzysztof Korzeniowski wprowadzą was w magię salsation. Sprawdźcie, jaką radość niesie taniec i ruch. To zajęcia taneczno-fitnessowe, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję. Do aktywności zaprosimy również rodziców z dziećmi. O to, by maluchy dobrze spędziły czas zadba specjalistka od animacji z „Odjazdowych imprez”, aktywnyczas.pl oraz klub Fitnesska.

— Nie jest żadną tajemnicą, że w zachowaniu zdrowego ciała ogromnie ważną rolę odgrywa ruch i aktywność fizyczna, dlatego tak niezbędne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat — mówi Magdalena Przyborowska-Świderska, instruktorka gimnastyki dla najmłodszych. — Podczas pikniku najmłodsi będą mogli poszaleć w naszej aktywnej strefie. Będą mieć m.in. do pokania tor przeszkód, zaplanowaliśmy też konkurs rodzinny.
— Na wszystkich będą czekać animacje, więc przygotowaliśmy nie tylko aktywności sportowe — zaprasza Izabela Łagun, właścicielka Fitnesski. — W czasie pikniku skoncentrujemy się na zajęciach dla najmłodszych. Zachęcamy całe rodziny, bo zależy nam, by ten czas dobrze spędzili zarówno rodzice, jak i dzieci.
Lubicie tańczyć? To dobrze! Ze sceny popłyną dźwięki do salsy!
— Przygotuję animacje i dobrą zabawę z tańcami karaibskimi, takimi jak merengue, salsa bachata. To taki luźny kurs wprowadzający dla każdego — mówi Kamila Grygorowicz, instruktorka.

Dbasz o siebie lub chcesz zacząć przygodę ze zdrowym odżywianiem? Skorzystaj z pomiaru tkanki tłuszczowej i popróbuj smakołyki od LightBox. Na scenie wystąpią też zespoły dziecięce i młodzieżowe, m.in. olsztyńskie cheerleaderki z Soltare i uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Zaśpiewają dla was m.in. utalentowani artyści z Be Free oraz grupa małych muzyków z zespołu Krew, Pot i Łzy. Najmłodsi będą mieć też okazję poskakać na dmuchańcach, pograć w kapsle czy porysować. Będą też wielkie bańki i malowanie buziek. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie natomiast gwarantuje pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu cukry, pokaz i instruktaż ratownictwa medycznego, pokaz ćwiczeń usprawniających.

Atrakcją będzie też bramka z trzema otworami, do której będą strzelać najmłodsi. Nie zabraknie pokazu z pieskiem, wozu strażackiego oraz food tracków. Na swój koc zaprasza profesor Stanisław Czachorowski na malowanie kamieni. Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2017 roku. Odbędzie się też podsumowanie naszej akcji „Karny Jeżyk”, którą organizujemy wspólnie z Komendą Miejską i Wojewódzką Policji oraz olsztyńskim WORD-em. Tradycyjnie rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”, którą prowadzi nasza Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Tego dnia każdy z was może także pomóc podopiecznym fundacji. Na koniec gratka dla biegaczy - charytatywny „Bieg o Złotą Monetę”. Dorośli biegacze pokonają trasę o łącznej długości 5 kilometrów. Dzieci do lat 7 - dystans 300 m, dzieci 8-11 lat 600 m, a młodzież 12-16 lat dystans 1 km. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 12 do 16.
mn

PROGRAM - scena:
11.00 — rozpoczęcie pikniku
11.05 — salsation
12.00 — uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej
12.15 — Przedszkole „Śmieszek”
12.20 — Przedszkole „Britannica”
12.25 — Odjazdowe Imprezy
13.05 — cheerleaderki „Soltrare”
13.20 — wręczenie nagród w akcji Kilometry dobra w kategorii przedszkola
13.30 — zespół „Krew, pot i łzy”
13.45 — wręczenie nagród w akcji Kilometry dobra w kategorii szkoły
13.55 — salsa
14.20 — AktywnyCzas.pl sprawdzi kondycję rodziców i dzieci
14.25 — podsumowanie plebiscytu „Mała Księżniczka, Mały Książe”
14.35 — finał akcji „Karny Jeżyk”
14.45 — zespół tańca nowoczesnego z Pałacu Młodzieży
14.55 — konkurs klubu Fitnesska
15.00 — start biegu charytatywnego „O złotą monetę” kategoria dzieci
16.00 — dekoracja zwycięzców biegów dziecięcych
16.30 — start głównego biegu charytatywnego „O złotą monetę”
17.30 — dekoracja zwycięzców biegu głównego
17.40 — zakończenie pikniku

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB