Zawodnicy na start! ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel

2017-09-06 12:34:25 (ost. akt: 2017-09-06 12:45:06)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podziel się:

Zapisz się na bieg! 16 września z boiska Orlik w Grodzicznie wystartuje ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel.

Ponad 150 zawodników już się zdecydowało, zdecyduj się i Ty. Przed nami ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel. Do pokonania będzie dystans 10 kilometrów. Trasa jest w 100% asfaltowa, a przede wszystkim - bardzo ciekawa przyrodniczo. Wszystkich chętnych, do zapisów może skłonić duża liczba klasyfikacji, oryginalne medale, koszulki dla wszystkich biorących udział w biegu, puchary oraz losowanie cennych nagród już po biegu.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, warunkiem jest ukończenie 16 roku życia. Na bieg zapisywać się można do 11 września na stronie www.projektigrzyska.pl - kliknij (na stronie dostępny jest również regulamin biegu) oraz w dniu zawodów, w biurze zawodów, na orliku. Biuro będzie czynne od 13.30 do 15.45. Całość środków z wpisowego, które wynosi w zależności od sposobu i terminu zgłoszenia minimum 30 zł (pracownicy 50 proc.), przekazana zostanie na cel charytatywny.

Firma ORiSTO z Montowa, jeden z największych producentów mebli łazienkowych w Polsce, we współpracy z firmą Häfele Polska, oferującą okucia meblowe, organizuje wyjątkowe, sportowe wydarzenie. Poprzez bieg, ORiSTO chce również wspomóc naprawę protez nóg Miłosza, syna jednego z pracowników firmy.

Tak będą wyglądać medale!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB