Święto biegowe w Olsztynie. Przed nami II Ukiel Olsztyn Półmaraton

2017-09-08 15:53:18 (ost. akt: 2017-09-08 16:11:04)

Autor zdjęcia: Fot. Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Jeśli myślisz o tym, aby 17 września wziąć udział II Ukiel Olsztyn Półmaratonie, to nie zwlekaj i zapisz się już teraz. Możesz też pomóc potrzebującym dzieciom!

Już wiadomo, że na starcie pojawi się ponad 500 zawodników. Przed nimi dystans 21.1 km. Trasę biegu można podzielić na dwa etapy. Pierwszy jest wymagający, z kilkoma podbiegami.
- To odcinek od CRS Ukiel, gdzie będzie start, przez ul. Lotniczą w kierunku Łupstychu. Potem zawodnicy pobiegną ul. Żurawią, skręcą w Czarnieckiego i Poranną dotrą do Bałtyckiej. Tu trasa będzie lżejsza, przyjemniejsza. Trochę z górki. Meta będzie na CRS Ukiel - mówi Marek Makowski, kierownik działu sportu OSiR w Olsztynie.

Klasyfikacje wiekowe będą podzielone co pięć lat. Pula nagród wyniesie ponad 20 tys. zł. W każdej kategorii za trzy pierwsze miejsca będą puchary lub statuetki. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą półmaraton, otrzymają pamiątkowe medale. Nie zabraknie też klasyfikacji drużynowej oraz zostaną wybrani najlepszy zawodnik i zawodniczka z Olsztyna, a także ci najstarsi w obu płciach.
Pamiętajcie o opłaceniu opłaty startowej. Ta po 1 września wynosi 80 zł. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne pakiety startowe. Będą one do odebrania od 11-15 września w godz. 8-17.30 w siedzibie OSiR-u przy ul. Żołnierskiej 13A, a 16 września (godz. 12-18) i 17 września (godz. 8-10) w biurze zawodów na terenie CRS Ukiel.

Wraz z olsztyńskim OSiR-em zachęcamy do zarejestrowania się na stronie biegu - kliknij!. Udział w wydarzeniu to też znakomita okazja, by pomóc chorym dzieciom. Wybierz ścieżkę charytatywną, podaruj Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” 10 zł, opłacając pakiet startowy, a kolejne 10 zł powędruje na leczenie i rehabilitację ich podopiecznych. Warto pomagać! SZCZEGÓŁY - kliknij!

Podczas imprezy spotkacie także nas! Podczas Ukiel Olsztyn Półmaraton nasi zaprzyjaźnieni trenerzy wprowadzą was w magię zumby. Będzie energetyzująca muzyka, pozytywna energia, a zarazem trening. Na maluchy czekać będą dmuchańce z Odjazdowych Imprez.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hirek #2323506 | 95.160.*.* 8 wrz 2017 17:06

    Paweł wygrasz to!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz