S.O.S. na mocne stawy!

2017-09-26 10:25:53 (ost. akt: 2017-09-26 10:53:02) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Onlyyouqj / Freepik

Podziel się:

Jesteś aktywny i bolą Cię stawy? Zwyrodnienia powstają m.in. przez utratę kolagenu. Uzupełnij jego niedobór! Kolagen w płynie może pomóc w walce z bólem tych miejsc!

Kolagen tworzy „konstrukcję” wszystkich tkanek człowieka. Bierze udział w podstawowych funkcjach życiowych niemal wszystkich układów i narządów. Z wiekiem, począwszy od 25 roku życia, jego produkcja maleje prowadząc do niedoborów. Co zrobić, by o niego zadbać? Oto propozycja!

Do zaburzeń w syntezie kolagenu dochodzi w wyniku nieodpowiedniej diety oraz przeciążeń organizmu u sportowców i ludzi utrzymujących stałą aktywność fizyczną – jogging, tenis, fitness, aerobik, ćwiczenia na siłowni, forsowna jazda na rowerze, narty, itp. Kolagen w postaci bioaktywnych peptydów szybko może uzupełnić te niedobory. Poza tym poprawi wydolność fizyczną organizmu oraz podwyższy wytrzymałość na nadmierne przeciążenia ścięgien, więzadeł i stawów.

Przyspieszy zdolność organizmu do regeneracji po urazach, kontuzjach czy wysiłku fizycznym. Wpłynie też korzystnie na odporność organizmu, złagodzi bóle stawów. Dzienna dawka kolagenu w postaci hydrolizatu w ilości 10 000 mg na 75 kg masy ciała, spożywana regularnie przez okres co najmniej 1 – 6 miesięcy pozwoli uzyskać widoczne i trwałe korzyści. Im dłuższa kuracja, tym trwalszy jej efekt.

Nie zwlekaj, sięgnij po buteleczkę Collibre®. Jedna posiada w swoim składzie zalecaną dzienną dawkę 10 000 mg najwyższej jakości, w 95 proc. przyswajalnego kolagenu szwajcarskiego. Produkt jest bez konserwantów i z samych naturalnych składników. Tę praktyczną butelkę możesz zabrać ze sobą wszędzie!


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB