Skosztuj dań sezonowych, które zmieniają się wraz z porami roku

2017-09-28 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-27 16:44:41) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Podziel się:

Doskonała regionalna kuchnia oparta na świeżych produktach, a do tego wyjątkowe wnętrza i niepowtarzalna atmosfera. Posmakuj dań i złap oddech w Zajeździe pod Kłobukiem.

Właściciele „Zajazdu pod Kłobukiem” znaleźli się w gronie firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Są „Optymistycznym miejscem” na kulinarnej mapie Polski.

— W tym biznesie optymizm jest bardzo ważną cechą charakteru — przyznaje Danuta Białaś, właścicielka Zajazdu pod Kłobukiem, a jednocześnie szefowa kuchni. — Bez niego trudno byłoby przetrwać wszystkie te trudne momenty, które są codziennością każdego restauratora.
— Optymizm przydawał się szczególnie w czasie, kiedy startowaliśmy — wspomina Grzegorz Białaś właściciel. — Wyzwaniem była renowacja obiektu, ale chcieliśmy również zrealizować wizję naszej restauracji. W naszym zamierzeniu miało to być miejsce z kuchnią regionalną, ale również to, do którego chętnie zaglądają rodziny. A to rzeczywiście wymagało determinacji i wspomnianego optymizmu.

Optymizm przydał się. W kuchni ważna jest dbałość, by zachować smak i naturalne wartości. W karcie dań królują dania sezonowe, które zmieniają się wraz z porami roku. Każdego dnia chcą uczynić coś dla dobrego jedzenia, by produkty lokalne i sezonowe stały się świadomym wyborem nas wszystkich. Na uwagę zasługuje też część hotelowa, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Do dyspozycji klientów jest zabytkowy obiekt z pięknym parkiem i ogrodem, obszerny parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla i ognisko. Stylowo urządzone pokoje wyposażone w większości w odrestaurowane, zabytkowe meble, pozwolą komfortowo wypocząć w ciszy i spokoju. A dziś w ogrodach możecie spotkać rzeźby Smętka i Kłobuka autorstwa Zenona Stańko. Kto wie, jaką jeszcze historię tutaj poznacie?

Zajazd pod Kłobukiem
Małdyty, ul. Zamkowa 11
tel. 89 758 61 25
www.klobuk.pl
info@klobuk.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB