Aktywne ferie z OSiR-em

2017-12-07 19:09:42 (ost. akt: 2017-12-07 13:46:19) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Autor zdjęcia: mat. OSiR Olsztyn

Już dziś zaplanuj czas dzieciom podczas ferii zimowych, by spędziły je aktywnie, a nie przed telewizorem! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował bogatą ofertę dla tych maluchów, które spędzają ferie zimowe w naszym mieście.

Na początek zapraszamy do hali widowisko-sportowej "Urania", gdzie będzie czekać strefa sportu i rekreacji dla dzieci. Tu od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-14, animatorzy zabawią, zachęcą do wzięcia udział w grach i zabawach sportowych, będą dmuchańce i inne atrakcje. Cena - 5 zł za osobę. Oczywiście nie zapominamy o lodowiskach i zachęcamy do jazdy na łyżwach! Będą działać trzy lodowiska - przy "Uranii", przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel" oraz przy ul. Jeziołowicza.
Wejściówka jednorazowa od 3,50 zł za osobę. Nie posiadacie łyżew, to nie problem. Na miejscu działają wypożyczalnie.

Dodatkowo w CRS Ukiel znajdziecie nartorolki i łyżworolki. A może spodoba wam się na dyskotece na lodowisku? Pozytywne emocje gwarantowane! Możecie też wybrać się do Aquasfery czy na baseny przy ul. Głowackiego i Mariańskiej. Tu uczestnicy ferii będą mieć zagwarantowaną drugą godzinę gratis. Bierzcie strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik i dobry humor. Czas z pewnością szybko minie. Do wyboru też zajęcia w skateparku/snowparku, w hali do siatkówki plażowej, turnieje halowe piłki nożnej i turnieje tenisa stołowego.

Nie siedźcie więc w domu, korzystajcie z atrakcji.

Szczegółowy program atrakcji: www.osir.olsztyn.pl


http://m.wm.pl/2017/12/orig/ferie-plakat-433112.jpg

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB