Spotkania ze zdrowiem. Na początek o ziołach

2018-01-22 12:00:00 (ost. akt: 2018-01-25 10:05:16)

Autor zdjęcia: Freepik.com

Podziel się:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie organizuje nowy cykl pod hasłem: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR.” Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?

Spotkania to forma wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka. Nie zabraknie także praktyki: odbędą się pokazy zajęć fitness, animacje sportowe, demonstracje badań i inne atrakcje. Spotkania będą się odbywać cyklicznie – najczęściej będzie to ostatnia sobota miesiąca.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się 27 stycznia o godz: 16.00 w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska (na basenie przy ul. Piłsudskiego). Temat: „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”. Partner spotkania: Zielarnia Warmińska.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób dbających o zdrowie i kondycję, którym zależy na utrzymaniu formy i naturalnej regeneracji organizmu. Tematyka: zagadnienia naturalnej detoksykacji wspomaganej ziołami, zioła, które wzmacniają organizm i przyspieszają jego regenerację, mechanizmy detoksykacji ustroju oraz odbudowy tkanki łącznej, a także adaptacyjna rola nadnerczy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB