Spotkania ze zdrowiem. Zioła po raz drugi

2018-02-05 15:57:46 (ost. akt: 2018-02-05 16:16:32)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie organizuje cykl pod hasłem: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR.” Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?

OSiR w Olsztynie zaprasza ponownie na wykład - „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”. Odbędzie się on 17 lutego o godzinie 16 w Aquasferze. W pierwszej części zostaną omówione zagadnienia naturalnej detoksykacji wspomaganej ziołami, później uwaga zostanie skupiona na ziołach, które wzmacniają organizm i przyspieszają jego regenerację. Zostaną też poruszone mechanizmy detoksykacji ustroju oraz odbudowy tkanki łącznej, a także adaptacyjna rola nadnerczy.
- Porozmawiamy o ziołach wspomagających usuwanie toksyn z organizmu, surowcach zielarskich pobudzających produkcję kolagenu w organizmie oraz ziołach wzmacniających, pomagających pokonać stres i poprawiającym wydolność czyli adaptogenom - zapowiadają organizatorzy.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 100 osób). Partnerem tego spotkania jest Zielarnia Warmińska. Osoba prowadząca: Joanna Kulczyk. Zapisy: mailowo: a.pakulska@aquasfera.olsztyn.eu lub telefonicznie lub e-mailowo: 89 523-79-89. Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) do Aquasfery, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

Cykl „Spotkań ze zdrowiem” to inicjatywa olsztyńskiego OSiR -u zaplanowana na cały rok. Spotkania będą przyjmować formę wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka. Szczegóły na naszej stronie internetowej osir.olsztyn.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB