Twarda Sztuka po raz trzeci w Dobrym Mieście

2018-02-22 13:02:52 (ost. akt: 2018-02-22 13:40:03)

Autor zdjęcia: Designed by Freepik

Podziel się:

Przed nami kolejna już edycja biegu terenowego z przeszkodami Twarda Sztuka III.

Planowana trasa zawodów to 2 km i 17 przeszkód.
- Przywidujemy zwiększenie dystansu do dwóch rundek, czyli 2 km x 2 kółka - zapowiadają organizatorzy. - Dlatego też zapisując się na zawody bierzmy pod uwagę to, że trzeba będzie zmierzyć się na dystansie 4 km z 34 przeszkodami. Będą m.in. rowy z wodą, zasieki, wysokie podbiegi, płonące przeszkody, ścianki.
Zapisujcie się na bieg, w dniu zawodów nie zapomnijcie wziąć ubrania na zmianę oraz worka foliowego na mokre i brudne ubrania.

Termin i miejsce:
- Zawody odbędą się 14 kwietnia ( sobota )2018 o godz. 12.00 – 15.00 na stadionie OSIR Dobre Miasto. Zapisy do 8 kwietnia, limit - 100 osób - kliknij!

Trasa i dystans :
- Dystans ok 2000 m
- Trasa na terenie Trasy Zdrowia oraz terenów przyległych


Warunki uczestnictwa :
- Aby wziąć udział w biegu należy mieć ukończone 16 lat. Zawodnicy powyżej 18 lat podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. Zawodnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać podpisaną zgodę i oświadczenie opiekuna prawnego oraz uczestniczyć w zawodach w jego obecności.

Nagrody:
Pierwsze trzy miejsca w kat. OPEN (kobiety i mężczyźni) otrzymają statuetki, a wszyscy zawodnicy na mecie okolicznościowe medale. Będą też nagrody specjalne dla najstarszych zawodników (kobieta, mężczyzna).

Na zakończenie zawodów przewidziane jest ognisko z kiełbaskami dla uczestników zawodów.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB