Healthy LifeStyle Show. Chodakowska, Choiński, Gacka [ZDJĘCIA]

Podziel się:

To była mega dawka adrenaliny. Podczas Healthy LifeStyle Show można było spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiedzieć się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznać wiele modeli diety. Każdy znalazł coś dla siebie! Po świecie zdrowia i fit formy oprowadzili Ewa Chodakowska, Tomasz Choiński, Fit Loversi, Natalia Gacka, Fit Matka Wariatka, czyli Joanna Kajstura, Ola Żelazo, siostry Bukowskie i inni.

Za nami pierwsza edycja Healthy Lifestyle Show na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorzy gościli ponad 100 wystawców z całej Polski. Można było spotkać właścicieli firm posiadających w ofercie odzież sportową, kosmetyki naturalne, ekologiczną żywność, medycynę naturalną, a także oferty hoteli i SPA. Dla zwiedzających przez dwa dni targowe na uczestników czekały pełne motywacji i inspiracji wystąpienia dietetyków, trenerów i instruktorów. Zwiedzający mieli możliwość wysłuchania wystąpienia Fit Matki Wariatki, która niewątpliwie swoim wystąpieniem mogła zmotywować i porwać tłumy do działania. Na scenie treningowej przez całe dwa dni, energię do ćwiczeń przekazywali trenerzy, m.in. Ewa Chodakowska i Team Be Active Tour, Anka Dziedzic, Sylwia Sobota, Fit Lovers, Siostry Bukowkskie, Mateusz Jasiński i inni.

Ewa Chodakowska w sobotę 24 lutego spędziła z uczestnikami wydarzenia swoje urodziny i poprowadziła energetyczny trening. Oczywiście czym są urodziny bez tortu, kwiatów czy prezentów? Na trenerkę czekały te wszystkie niespodzianki. Wszyscy głośno zaśpiewali 100 lat i spróbowali tortu urodzinowego, a sama trenerka życzyła sobie kolejnych urodzin spędzonych właśnie na scenie treningowej, gdzie może być najbliżej swoich wiernych fanów.

W specjalnej strefie relaksu czekali masażyści i fizjoterapeuci, którzy zadbali o obolałe mięśnie po treningach. Dodatkowo, pomagali i radzili jak prawidłowo zadbać o siebie, aby unikać kontuzji podczas ćwiczeń. Odbył się też pokaz kulinarny, podczas którego uczestnicy dowiedzieli się jak przygotować wegańskie i bezglutenowe słodycze. Były również warsztaty taneczne, warsztaty jogi, kurs samoobrony, warsztaty dietetyczne, a także pokaz sztuk walki. Każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB